Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az apukám?

Miért ilyen az apukám?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg ezért korházban van többször is...De most h apuval vagyok itthon állandóan kiabál velem és büntetéseket ad hol ott még sosem voltam büntetésben.Tudomh bántja h korházban van az anyukám,de engem is és nem szeretném ha rajtam verné mind ezt le mert engem is bánt ez a dolog.Pl.KUPIS A SZOBÁM ÉS MIKOR ANYU ITTHOL VOLT ENNYIBŐL ÁLLT EZ AZ EGÉSZ:léccives tegyél rendet-ha nem tettem anya rendet rakott másnapra.Most meg?ha nem teszek rendet apu azt mondja nem tv-hetsz nem gépezhetsz.Ma jöttek vendégek(rokonok)és velük sem engedett beszélgetni azt mondta tünjek ki a szobájukból amig nem teszek rendet.:'(mit tegyek?
2010. jan. 24. 17:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Segíts Apudnak, amiben tudsz, és amit az egészséged enged. Esetleg csinálj meg valami mást helyette, vagy ilyesmi. És ne haragudj rá, ahogy előttem is írták, rá nehezedik most minden, plusz Anyud betegsége, és egy férfinak ez sok. A nők többet bírnak/bírtak mindig is. Biztosan imád téged, csak most sok neki, ami történik. Ne veszekedj vele semmiképpen, az csak ront a helyzeten. Fogadj szót neki, és kérdezd meg sokszor, hogy miben tudnál segíteni neki. Értékelni fogja. Fel a fejjel. :-)
2010. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jan. 29. 18:34
 23/26 anonim válasza:
Nem értem, miért nem lehet normális válaszokat adni egy normális kérdezőnek. Amúgy meg apud sokat stresszel, rettenetesen aggódik anyukád miatt, és még te sem raksz rendet :) Ami neked kicsi munka, az másoknak nagy öröm is lehet. Ha mondjuk anyud beteg lenne a kórházban, és lenne egy kistesód akit neked kéne eltartani... Anyudat mindig meg kéne látogatnod...Vegyük úgy hogy a kistesód ( ha lenne) mindig rendet rakott eddig... Te hogy éreznél, ha most tiszta kupi lenne nála, minden teher rád menne ?( Anyud, kistesód, háztartás)... Remélem minden rendbe jön ^^
2010. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

De csak 1 dogot nem értek, hogy apud mér foglalkozik annyit a szobáddal amikor annyi más dolga van Pl:fözni, mosni amikor az anyud nincs otthon...


de végeredményben jobban jársz ha rendet raksz abban a kibas*ott szobában

2010. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek már megoldódtak a dolgok....
2010. márc. 6. 10:33
 26/26 anonim ***** válasza:
az jó ;) Grat!
2010. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!