Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az apukám?

Miért ilyen az apukám?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg ezért korházban van többször is...De most h apuval vagyok itthon állandóan kiabál velem és büntetéseket ad hol ott még sosem voltam büntetésben.Tudomh bántja h korházban van az anyukám,de engem is és nem szeretném ha rajtam verné mind ezt le mert engem is bánt ez a dolog.Pl.KUPIS A SZOBÁM ÉS MIKOR ANYU ITTHOL VOLT ENNYIBŐL ÁLLT EZ AZ EGÉSZ:léccives tegyél rendet-ha nem tettem anya rendet rakott másnapra.Most meg?ha nem teszek rendet apu azt mondja nem tv-hetsz nem gépezhetsz.Ma jöttek vendégek(rokonok)és velük sem engedett beszélgetni azt mondta tünjek ki a szobájukból amig nem teszek rendet.:'(mit tegyek?
2010. jan. 24. 17:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél rendet te hülye...
2010. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj szót. Az egész háztartás terhe rá nehezedett + anyukád betegsége miatt ingerlékenyebb is. Most egyedül végzi ugyanazt a munkát amit eddig ketten végeztek. Ne várd el tőle hogy majd rendet rak helyetted. Inkább segíts neki másban is.
2010. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1. válaszoló,ha nem tutsz rendeset írni akkor mi a francnak írsz?

2. válaszoló.köszia normális választ,épp ilyenre volt szügségem:)

2010. jan. 24. 17:55
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
először igazat adtam neked, de amikor olvastam tovább. most komolyan olyan hatalmas nagy kérés, hogy tegyél rendet a szobádban? én ha nem teszek rendet, anyám nemhogy megcsinálja helyettem, hanem kihajigálja a cuccaimat az ablakon...segíts apukádnak, nem egyszerű egy háztartást vezetni. akár még máshol is rendet rakhatnál, de a szobád a minimum.
2010. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy dolog az a rendrakas, gondolj arra hogy anyukad orulni fog neki, ha elmeseled. Miert van korhazban?
2010. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Epilepsziás és mindennap elájul.eddig "kis"rohamai voltak "csak" összesett,de most már rángatózik is:(

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 24. 18:11
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hallod!És még anyukád rak rendet utánad?

Szégyelld magad,de mocskosul.Nem vagy már kisgyerek,és amit csinálsz tudod mi?Kihasználsz egy beteg embert.

A férjem is epilepsziás,de próbálom kímélni,ahogy lehet,főleg az idegeskedéstől,mert az gyakran kiváltó ok.Apád helyében én inkább jól megnevelnélek,hogy mire anya hazajön,legalább arra képes legyél,hogy a saját disznóóladat el tudd takarítani.


Hülye kisgyerek vagy...elnézést,de nagyon felháborító,hogy a beteg anyukádat cselédnek használod,és apád a rossz,amiért anyudnak jót akar.

2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 5 éves vagy, annyi már uygan eljuthatott volna az agyadig, hogy talán ha anyád kórházban fekszik, nem lógatni kéne a lábad, hanem magad körül rendet tartani MINIMUM. Apád helyében én is csak üvöltenék veled, ha ennyire hülye vagy, hogy nem érzed át a helyzet súlyosságát. Rakj már talán rendet abban a rohadt szobában, söpörd fel, mosd fel a konyhát, a fürdőt, porszívózz ki a lakásban. GONDOLKODJ MÁR!!!
2010. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Már bocsi de én asztmás vagyok és nem takaríthatok és nem tehetek olyat ami porral jár.De mindegy azért köszi h lehülyéztetek...
2010. jan. 25. 15:08
 10/26 anonim ***** válasza:
És apukád tudja, hogy asztmás vagy?
2010. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!