Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az apukám?

Miért ilyen az apukám?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg ezért korházban van többször is...De most h apuval vagyok itthon állandóan kiabál velem és büntetéseket ad hol ott még sosem voltam büntetésben.Tudomh bántja h korházban van az anyukám,de engem is és nem szeretném ha rajtam verné mind ezt le mert engem is bánt ez a dolog.Pl.KUPIS A SZOBÁM ÉS MIKOR ANYU ITTHOL VOLT ENNYIBŐL ÁLLT EZ AZ EGÉSZ:léccives tegyél rendet-ha nem tettem anya rendet rakott másnapra.Most meg?ha nem teszek rendet apu azt mondja nem tv-hetsz nem gépezhetsz.Ma jöttek vendégek(rokonok)és velük sem engedett beszélgetni azt mondta tünjek ki a szobájukból amig nem teszek rendet.:'(mit tegyek?
2010. jan. 24. 17:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen,de általában ha beveszem a gyógyszereimet,akkor a pakolás nem árt meg,de volt rá példa,hogy befulladtam és én ettől nagyon félek h még 1x bekövetkezik ezért sem akarok rendet tenni,bár a doki azt mondta h szerinte nem lesz rá példa.De azért jobb óvatosnak lenni szerintem.
2010. jan. 25. 17:14
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
persze... én meg nem tanulok, nehogy megvágja a könyv lapja a kezmet.. biztos ami biztos... anyádat! kvára el vagy kényeztetve.
2010. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
És ha saját háztartásod lesz, azt ki fogja helyetted takarítani, ha te az asztmád miatt nem akarsz? Szerintem ez csak kifogás, nekem is van, a nagynénémek is, és nem haltunk bele a takarításba. Vegyél a gyógyszertárban maszkot, vagy köss egy sálat az arcod elé! Kifogásokat keresgélni sokkal könnyebb mindig...
2010. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezt nem írtad az elején.Azt hiszed az asztmásokra ráomlik a ház,ők nem takarítanak?

Ne kifogást,hanem megoldást keress!!!!!

2010. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ma délelött elkezdtem takarítani és az lett a vége,hogy szépen befulladtam és mehettem az orvoshoz.
2010. jan. 26. 13:19
 16/26 A kérdező kommentje:
Amúgy most 16 éves vagyok és 7 éve asztmás és eddig 6 x fulladtam be úgy igazán.
2010. jan. 26. 13:21
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt igazatok van de hadjátok már csorit csak kérdést tett fel nem pedig azt hogy basztasátok,meg le hülyézétek én meg értem hogy rosszul esik neked hogy apukád ilyen veled de neki sem könnyü ahogy neked sem,de segits neki! nem kell meg eröltettned magad de viszont segits apukádnak és ne várd el anyukádtól hogy ö tegye helyetted4 szerintem szereted nagyon anyukád és nem szeretnéd el vesziteni! ugye igazam van? na akkor légyszevis segits otthon a házimunkákban! végezz olyat ami nem porral jár! pl:mindig mosogass el takarits ki a fürdöbe,wcbe stb meg látod majd ha segitessz akkor másképp fog hozzád állni apukád! és anyukádat sem teszed kisemmi rosznak! én örülnék ha nekem kéne mindent csinálnom és még egyszer veszekedhetne velem édes anyám aki sajnos 4 éve meghalt! örülj neki hogy ö melletted van és amiben csak tudsz segits neki és én nem ki oktatni akarlak csupán jó tanácsot adni szeretnék!!!!
2010. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi:)Igen igazad van mosogatni meg a fürdőben takarítani tudok:)
2010. jan. 27. 15:16
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Papa (Ha lány vagy ezesetben Mama)!


Ha asztmás vagy, PONTHOGY nagyon kéne arra ügyelned, hogy NE LEGYEN pl. por a környezetedben. Ezáltal ahelyett, hogy bebújsz egy amúgy teljesen tünetmentesíthető betegség mögé, inkább MINDEN NAP ki kéne porszívózni a szobádat, ha padlószőnyeged van.

Vagy mégjobb lenne, ha szülinapodra kő burkolatot kérnél, akkor sokkal egyszerűbb lenne a dolog.


Így több probléma is orvosolva lenne:


1., Nem kéne lerázni magadról a felelősséged, tudnád tenni a dolgod

2., Sokkal egészségesebb lenne számodra a környezet

3., Nem veszekedne veled senki

4., Boldogabb és gondtalanabb lenne a család

2010. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
a kommented elötti iró vagyok! egyépként fiu vagy vagy lány? ugye jársz még suliba? hova ha szabad meg kérdeznem?
2010. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!