Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért cikiznek folyton, hogy...

Miért cikiznek folyton, hogy apukám nem néz ki valami apukásan? 13L

Figyelt kérdés
Osztálytársaim mindig cikiznek, mert apukám nem néz ki valami apukásan... Motoros, kopasz, tetovált, fülbevalós. De ennek ellenére nála jobb apát el sem tudok képzelni. Miért nem hagyják már abba? Mióta iskolás vagyok apumon csámcsognak:S
2011. febr. 5. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, mosolyogva vissza kell szólni valami frappánsat, és egy idő után abbahagyják.
2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke apukádra!
2011. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az is vagyok rá:)
2011. febr. 5. 21:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
fogadok irigyek az apukádra (: ne törődj velük, légy büszke!
2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak ő a "ciki fater", mert nyáron egy kisebb fesztiválon utolsó percben elutazott a kórusunk dobosa és beugrott és félig volt megborotválkozva...:D Nem jó, hogy cikiznek, de nem hiszem, hogy bármivel rosszabb lenne, mint egy irodás apuka
2011. febr. 5. 22:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

22:18 vagyok

én bármilyen apának örülnék, a mostani olyan mintha egy idegen lenne... egyébként van egy osztálytársam aki együtt énekel az apukája együttesével, mondjuk mi már idősebbek vagyunk nálad.. de nyugi, ha most cikinek is érzed emiatt az apukádat pár év múlva ez meg fog változni (:

2011. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ezt kell mondani:

"miért akkor apukásabb lenne, ha akkorát odacsapna, hogy az országhatárig repülsz? ja, és ezt az ütést nekem is megtanította, szóval ne szórakozz, mert a fejed bánja! stimt?"


ez majd elveszi a kedvüket ettől a baromságtól.

2011. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rd le,mit gondolnak mások :D

Miért,az Ő apukájuk talán jobb lenne?Nem hinném...

2011. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem k*baszott nagy arc lehet apud!:D Irigyek rá.:D ne is érdekeljen:D
2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rajuk,a leiras alapjan kiraly apukad van :D Fogadjunk a legtobb irodas apuka is szivesen elengedne magat,csak sajnos a munkajuk miatt nem tehetik : )
2011. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!