Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért cikiznek ezért?

Mért cikiznek ezért?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim azért cikiznek, mert Quimbyt, Péterfy borit, Hiperkarmát hallgatok. Füllhalgatóval szoktam hallgatni és ne mhallják, d eegyszer megkérdezték tőlem, hogy mit hallgatok és én megmondtam. Röhögtek rajta, és beszólogattak. Azt is mondták, hogy örüljek ha nem leszek drogos r*banc leszek ezektől. Annyira gyerekesek. Nekik az a zene ami a viván és a rádióban megy.
2011. jan. 15. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ebből áll az iskola mindenki cikiz mindenkit mindenért

ha nem ebbe akkor másba kötnének vele.


Quimby meg Péterfy Bori

még nekem is tetszik pedig nem az én stílusom

2011. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én pedig death és black metált hallgatok... kinek mi tetszik. :D

röhögd ki őket te! hol lesz egy év múlva david guetta vagy sp? sehol. mert ők nem a tehetségükért sztárok, hanem az arcukért meg a pénzükért. na EZ a szánalmas.

2011. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Fú de gyerekesek Istenem. Nem az alapján választok barátokat, hogy ki mit hallgat. Nagyon hüly...k. Ne foglalkozz velük.Nem az határozza meg az embert, hogy mit hallgat.Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy ki mit szeret? Látszik gyö..rek..

Én meg Magyar rapet hallgatok.

2011. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük,hagyd rájuk,hallgasd csak nyugodtan azt amit szeretsz..

Azt még hozáteném,hogy ha te elvárod,hogy fogadják el a zenei ízlésedet akkor te is fogadd el a másikét és ne fikázd azt!

Amúgy ez akinek nem inge ne vegye magára csak úgy írtam :D

2011. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Tetszik a ketegória, a babák-ba is elmenne.

Ha nem ezért akkor a ruhád miatt a fiúd miatt a hajad miatt, azért mert jól tanulsz vagy mert rosszul, ne foglalkozz vele.

(Én nagy depeche mode-s voltam tizenévesen mégse lettem se drogos se egyéb és minden nap kiskosztümben járok dolgozni, nem talpig feketében)

2011. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam itt a GYIK-on egy tök jót.idézem:"AMIT TE HALLGATSZ AZ ZENE AMIT ŐK HALLGATNAK AZ DIVAT"
2011. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hülyék az osztálytársaid. Az alternatív zene divat, csak más körökben. Ha megnyit tavasszal a Zöld Pardon nézz ki, tele van fiatalokkal az egész. Amiket hallgatsz nagyon jó , igényes zenék. Ne foglalkozz mással, inkább keress alter társaságot , azok kb. mindenkit befogadnak :)
2011. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7.válaszolónak én nem azt mondtam hogy nem divat az amit a kérdező hallgat csak azt hogy az úgynevezett"nagymenők" ezeket hallgatják.Amúgy engem is cikiznek mert én Michael Jackson fan vagyok......de sz@rd le őket majd 10 év múlva rájönnek hogy milyen gyerekek voltak
2011. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem divat. Tudod mennyi magamfajta alternatív "kultúrsznob" ( :P ) van, a fiatalok között ? El sem hinnéd. Mondjuk ,én csak Pestről tudok nyilatkozni,vidéken nem tudom mi a "menő".
2011. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:D na ok lényeg az hogy mindenki más és mást szeret és midig minden körülmények között el kell ezt fogadni :)
2011. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!