Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért cikiznek ezért? Ennyire...

Miért cikiznek ezért? Ennyire gáz ez?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy 15 éves vagyok és imádok a szüleimmel lenni, programokra menni velük. Például egy alkalommal, amikor elmentem anyával-apával moziba, tök jól éreztük magunkat, a film is jó volt, de másnap egy osztálytársam meg a haverjai elkezdtek cikizni, hogy hú de gáz, hogy az ősökkel vagyok, meg minden. Én ezt nem értem, miért böki egyes emberek csőrét, hogy én jól érzem magam a szüleimmel? Persze vannak barátaim, velük is szoktam járkálni ide-oda, de a szüleim hétköznap dogoznak későig, hétvégente vagyunk együtt, és akkor igyekszek sok időt tölteni elük. A korombeliek többsége annyit beszél a szüleivel, hogy "elmentem haverokkal", aztán jól beb@sznak egy buliban, majd reggel másnaposan hazatántorognak. Én nem ilyen vagyok, ez annyira gáz lenne?? Tudom, hogy nem kéne, hogy érdekeljen a váleményük, de nagyon bántó, hogy így viselkednek, nincs jobb témájuk. :S

15/L


2011. júl. 18. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a barátaid cikiznek. A többivel meg ne foglalkozz!
2011. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irigykednek, ne foglalkozz velük.
2011. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pety07 válasza:

Tökéletesen eggyet értek az 1. hozzászólóval :)

Nem az ő dolguk.Am azért ilyenek mert velük nem foglalkoznak a szüleik és irigykednek.Hidd el ne hallgass másra csak a szivedre.Én is addig örülök még velem vannak a szüleim :)

2011. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg ilyen vagy!
2011. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. bár a szüleim pár évvel idősebbek a velem egykorúak szüleinél, viszont úgy érzem, hogy sokkal fiatalosabbak. Csomószor voltam velük koncerteken, moziban meg egy csomó helyen. Szerintem ne foglalkozz velük, lehet, hogy csak féltékenyek, mert velük nem foglalkoznak ennyit a szüleik...
2011. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem fogom felhúzni magam ezeken a rosszakarókon. :) :)
2011. júl. 18. 16:18
 7/9 anonim válasza:

Örülj, hogy a szüleiddel vagy. :) Amugy velem is kb. ez a helyzet, az én korombeliek is már discoba járnak minden hétvégén. Én nem akarom menni, mivel sztem semmi jo nincs benne. Mondhatjátok, hogy éretlen vagyok, de aki ismer, az tudja, hogy nem annyi idősen gondolkodok, amennyi avgyok, hanem sokkal érettebb vagyok a koromnál. Ha a szüleid is jó fejek, és a szabadidejükben programokon vesznek részt veled, az szerintem nagyon ritka, és nagyon jo . Akik pedig megszolnak, azok csak azért teszik, mert igaz, hogy járnak bulizni, meg ide-oda, de a szüleiket annyira nem érdeklik, hogy már irigyek rád. Élvezz ki minen egyes percet a szüleiddel, a rosszakarokkal pedig ne foglakozz :)

14 /lány

2011. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem; irigyek, amiért jó viszonyban vagy a szüleiddel. Egyébként ismerős a helyzet, engem azért csesztetnek mindig, mert nem szokásom hazudozni nekik.
2011. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem az én lányom is ilyen lesz:)
2011. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!