Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 év felettiek, ti mentek...

18 év felettiek, ti mentek szavazni április 6. -án?

Figyelt kérdés

Ha igen, kire? (Ha nem titok)

-Direkt ebbe a témakörbe írtam ki-


2014. márc. 16. 08:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Én is a Jobbikra fogok szavazni. :)

2014. márc. 16. 13:12
 12/31 anonim ***** válasza:
40%
Én sajnos nem mehetek, mert caak egy hónap múlva leszek 18. :( De jó olvasni az itteni kommenteket, mert én is a Jobbikra tenném a szavazatom. :) Bennük látom a legtöbb reményt, remélem ők nyerik a választást. :)
2014. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok


Jó látni, hogy aszerint pontoztok, hogy mennyire hasznos a válasz, még véletlenül se politikai szimpátia szerint... :)

2014. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Megyek, és a Jobbikra akkor sem szavaznék, ha fizetnének érte ( bár lehet, még az is meglesz).

19/l

2014. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%
Isten őrizz.Addig örülök amíg kimaradok ebből az értelmetlen hülyeségből.
2014. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Még nem döntöttem, de elmegyek, mert nem szeretném passzívan támogatni a számomra unszimpatikus pártokat.
2014. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
89%

Elmegyek, de azzal a határozott tudattal, hogy a Fidesz fog nyerni. Ez már látszik. Amit innentől lehet tenni, az az, hogy a 2/3-ot próbáljuk akadályozni.


Személy szerint én adok egy esélyt a baloldali összefogásnak, bár nem könnyű szívvel, mert pontosan tudom, ők is milyenek.


A Jobbikra én sem szavaznék, minden szavukból süt a populizmus, az arcukról pedig az, hogy az általuk ígért dolgok felét sem tudnák teljesíteni. Légvárakat építenek, és az elszegényedett emberek kapálózását, hiszékenységét használják ki.

2014. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon szeretnék szavazni, de hogy őszinte legyek, még nem tudom kire fogok.


A Jobbik ígéreteinél sokkal reálisabbak a Magyar Két Farkú Kutya párt "tervei". Mint előttem is írták, kihasználják az emberek hiszékenységét, és a radikális, "hú de alternatív" párt maszkja mögé bújnak, hogy elnyerjék a fiatalok szavazatait.


A Fideszt, az MSZP-t, és a többi pártot inkább nem is kommentálom.

Ha igazságosak akarunk lenni, akkor győzzön a Jobbik, ők még úgyse loptak eleget.

2014. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
69%
Akik a jobbikra fognak szavazni: megindokolnátok ezt a döntést? Én komolyan kíváncsi vagyok... Nem értem, hogy süllyedtünk idáig, hogy a korosztályom azokat támogatja, akik pl. börtönbe akarják zárni a homoszexuálisokat.
2014. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:10

te nagyon el vagy tévedve

2014. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!