Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenéves lányok szülei:...

Tizenéves lányok szülei: szoktatok azon aggódni, hogy a lányotok teherbe esik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Beszélgetni szoktam vele és tudja hogyan védekezzen. Talán eredményesebb, mint tabuként kezelni és kerülni a témát, csak mert kínos.
2009. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Fel van világosítva, és arra neveltük, hogy legyen őszinte, így mindent megbeszélünk egymással. 10 éves lány 31 éves anyukája
2009. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen.Ezért is kell vele beszélni a témáról,még ha neki kicsit "ciki"is.

Ha állandó barátja van akivel tudod,hogy testi kapcsolatot tart fent nagyon fontosnak tartom,hogy egy nőgyógyásszal is beszéljetek együtt.Ő el tudja mondani nagyon szépen minden védekezési módszernek az előnyeit,hátrányait és egy szakember szava hatásosabb tud lenni néha mint "csak"egy anyai szó.

Ha csak alkalmi partnerei vannak akkor is fontos,hogy beszélj vele!

Egy tizenéves nem mindig látja a következményeket előre.

A felvilágosítás a te dolgod!(bár valószínűleg mindent tud mire te el akarod mondani:D)

És nagyon fontos ,hogy tudja ha bármi gondja adódik,vagy tanácstalan, hozzád forduljon elsőként!!

2009. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
en is egy tizedeves lany vagyok...mar majdnem 2 eve szexualis kapcsolatot elek a baratomal termeszetesen anyukam nem tudja de sokszor meg kerdi h le fekudtem mar vele es termeszetesen azt mondom h nem....minden honapben mikor kell menstrualjak akkor nagyon felek h vajon most meg jonn vagy terhes vagyok....sokszor ugy meg osztanam ezt valakivel de nem merem mind sokan....szt ti uljetek le a gyereketekel es magyarazatok meg neki h milyen a sex es h mivel jar...es azt is meg kell nekik mondani h nem baj ha le fekudtek egy fiuval ha nem is igy van ez....az a legfontosabb h ti megertsetek egymast...
2009. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a természetes,hogy ha a lánynak van bármilyen gondja, azt meg tudja beszélni a anyjával.

Nagyon sokat számít,hogy egy anya hogyan áll hozzá a dolgokhoz.

Hiába akarnád rábeszélni mi a helyes úgysem tudod ha őt másként nevelték.DE!

Meg kell próbálni!!

Minden tinédzsernek javaslom,hogy próbáljon meg az anyukájával beszélni erről a témáról,mert ő tud tanácsot adni!!

És nem kell félni hiszen az anyukák próbálnak a legtöbbet adni!!!


Bocs a kivételnek.....

2009. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!