Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor kezdett a lányotok...

Mikor kezdett a lányotok "fejlődni"?

Figyelt kérdés

Lányos anyukák válaszát várom - komolyan!

A lányom 10 éves, már látok rajta változásokat, sőt osztálytársai között már némelyik lánynak ő a melle.


2011. nov. 11. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem még, de úgy emlékszem hogy én 12 éves korban kezdtem "nőiesedni". Most au-pair vagyok, a lányok 15, 13 és 1o évesek. A 1o éves még gyerek, semmi változást nem látni rajta, meg a viselkedése is gyerekes... A 13 éves meg most kezd "fejlődni" bár még sok gyermeki vonása van... A 15 éves ő már tinédzser :D Bár ez mindig változó, h ki mikor kezd el "fejlődni" Remélem segitettem...
2011. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs gyerekem, de már többször leírtam, hogy ismertem egy olyan lányt, akinek már 8 évesen szőrös volt a puncija, és 9 évesen menstruált. Te mit vettél észre a lányodon? Testi változásra gondolsz?
2011. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én azt vettem észre, hogy a nuniján 2 szál szőr van... lehet, hogy kóbor, de akkor is ott van. És látom az osztálytársait is, szóval ezért kezdtem el ezen agyalni és persze idegeskedni, hogy normális-e. :) Én nem sokra emlékszem... az tuti, hogy 8. osztályos voltam amikor megjött először. Valamikor akkor tájt fejlődött a cicim is.

2011. nov. 12. 07:21
 4/19 anonim ***** válasza:
Már egyre több kislánynak szőrös a puncija 10 évesen és egyre többen is menstruálnak. Már korábban érnek a lányok mint régen. Persze ezt csak onnan tudom, hogy itt elég sokan írják. Második voltam.
2011. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nem lányos anyuka vagyok, hanem a lány:)

Elég korán értem, 8 évesen már "ott lenn" kezdtem szőrösödni (olyan kellemetlennek találtam:S), és 10 éves koromban már bőven nőtt cicim, illetve akkor jött meg először.

Nem volt nagy öröm ez az egész.

2011. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem 13-15 éves húgom van,nekem 11 évesen kezdett nőni a mellem,először 13 évesen jött meg, 15 éves húgomnak most kezdett nőni még mindig nem jött meg neki,teljesen kislány kinézetű, 13 éves húgom kb 8-10 évesnek néz ki. Változó
2011. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 zkriszti3 ***** válasza:
A lányom aki 10 éves,az osztálytársának már meg is jött a mensije,szerintem túl fejlett a korához képest.Nem bukott gyermek.
2011. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

szia!

én nem lányos anyuka vagyok hanem a lány:D

11éves vagyok (nemsokára 12)

több mint 1éve menstruálok és fejlett vagyok a koromhoz képest.(mint az osztályomban elég sok lány)

80/B-s melltartót hordok.

szóval teljesen normális a lányod fejlődése!:)

2011. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én sem anyuka vagyok, hanem egy 12 éves lány. :,) Mostanában korábban érnek a gyerekek, nekem 9 éves koromban kezdett el nőni a cicim - ehhez képest még mindig nincs szükségem melltartóra -, pont egy éve jött meg először, szőrösödni 10 évesen kezdtem, és durva, de már 2 éve mondogatják nekem, hogy kamaszodom. Ehhez képest anyukám jóval később kezdett el fejlődni, 17 évesen jött meg neki, melle se nagyon volt kamaszként, és tulajdonképpen sosem volt lázadó kamasz, max. 16-18 éves korában.
2011. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kicsit ijesztő, hiszen én is később kezdtem fejlődni...

2011. nov. 15. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!