Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy ez a helyzet...

Mit tegyek hogy ez a helyzet megváltozzon?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok most jöttem gimibe Budán lakunk és nagyon gazdagok vagyunk de a szüleim mindig későn éérnek haza persz sokszor elhívom a barátnőim szoktunk néőha egymásnál aludni meg bulizni de a szüleim elmennek munkába 8-kor amikor én suliba én hazajövök 2-körül megtanulok tv-zek netezek van hogy elmegyünk vásárolgatni a barátnőimmel a szüleim hazajönnek 7-kor váltunk 2szót aztán vacsizunk utána meg felmennek ha szólok hogy legyenek többet velem azt mondják azért dolgoznak hogy ilyen jól élhessek másnap meg hoznak valami ajándékot ipod-ot vagy egy másik mobilt hétvégente meg parikra mennek segítdetek ti mit tennétek a helyemben.
2009. nov. 24. 12:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
Hát e sorok után én nagyon büszke vagyok magamra mert felneveltem a lányom aki most érettségizett és már külföldön dolgozik de én már a fogantatása előtt is nagyon szerettem és minden percem neki szenteltem,szerencsére kevés munkával jol keresek ezért sok időm volt rá és hálát adok a jo istennek h ezt megélhettem igy....
2009. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

ezek a nehezen összekapart alkalmak nem lennének olyan jók, erőltetettek lennének... hm. valóban, anyagias a világ, én azon vagyok hogy ezt megváltoztassam


egy zenész

2009. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
32%

Miért rinyálsz ?

Nem éhezel , nincs olyan gondod h a szüleid miből fizetnek be ezt azt .

Nem az utcán élsz szinte mert olyanok a szüleid .

Nézz magadba és rájössz h neked kurvä jó helyzeted van .

2009. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek. Van hasonló sorsú ismerősöm. Ő azt hiszem 18 volt mikor lelépett otthonról és magyarországra jött. És itt nagynehezen megcsinálta a saját kis életét, és volt, h azért randizott h tudjon mit enni, meg ilyenek. De sose kellett neki az anyja segítsége. Ezt nem azért írom le, h ezt csináld, de nincs jó tanácsom. Mondd nekik, h esténként vagy 7végén legalább szánjanak rád egy kis időt. Végülis kit pénzelnének ha te nem lennél? Akkor meg mégse érted teszik hanem magukért...
2009. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
66%

Még egy évet kíbirsz valahogy utána pedig örülni fogsz neki hogy nem lógnak rajtad, én már örülnék neki, persze tudom hogy szeret. De biztos vagyok benne hogy ők is szertnek.

Mi is budán lakunk:)

15/l

2009. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
29%

tudod rohadt nehéz úgy kiolvasni a szövegedet hogy egy nagy mondatba írod le az egész mondandódat és azon belül még csak nem is használsz írásjeleket vesszőket és pontokat ha nem választod el egymástól a mondatokat a fene se érti hogy melyik mondatoddal mit akarsz mondani és mellesleg egy csomóan marhára irigyelnek téged és örülhetsz hogy ilyen jól éltek inkább tanulj többet és foglald el magad valamivel.


Jó ég, hogy lehet így írni, most őszintén? Már vissza se bírom olvasni, miket hordtam itt össze az előbb. De hátha neked jobban megy, hiszen így írsz :)

2009. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezvan.. apa dolgozik, anya is a tesóm is... én meg itthon vagyok egyedül.. de most kaptam egy kiskutyát azóta sokkal jobban érzem magam nekem ő lett a szivem :)) szerintem mond el nekik mit érzel.. :SS
2009. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
mi is budán lakunk, mégsem ilyen jó az anyagi helyzetünk. A lelki egyensúly viszont megvan, és ez a legfontosabb.
2009. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
49%

hát, én hasonló cipőben járok

anyáék reggel 6kor elmennek és 7 fele jönnek haza... csak van egy kis különbség köztünk. Nem azért dolgoznak hogy hetente kapjak ipodot, meg telefont, hanem azért hogy megéljünk. Szóval a helyedben nem sírnék...

2009. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
58%

Értékeld át az egész életed , ha fele ennyi bajom lenne sírva röhögnék (:

Én alig látom anyum , lassan nincs mit ennünk , és alkoholista , hidd el neked könnyű életed van .

2009. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!