Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én reagálom túl? Nektek, hogy...

Én reagálom túl? Nektek, hogy esett volna? 16/L

Figyelt kérdés
Elég rosszul esett, hogy én a mikulástól saját csokinak 2 mikulást kaptam összviss, merthogy én már nem kapok a cégesmikulástól csomagot amiben kb annyi féle csoki van h az sokkal több mint az enyém. Valahogy azt gondoltam, hogy monjuk volt benn bueno amit én nagyon szeretek meg knopers akkor a szüleim mikor látják hogy ez van benn vesznek nekem is. De persze nem kaptam. Tiszta rosszul esett reggel azthittem helyette azért valamit csak kapok. Ti mit éreznétek? Elkezdi anya majd veszek magamnak de az már nem olyan...utálom ezt a napot...

2013. dec. 6. 17:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Te reagálod túl!
2013. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit túlreagálod. 16 éves már, tudod, hogy a mikulás nem létezik blabla. Akkor miért kell ebből ekkora hacacárét csinálni?!

Nem kaptál annyi csokit, mint régen, na és? Gondolom karácsonyra sem barbie babát fogsz kapni, ahogy régen. Felnőttél, fogadd el, és nőj fel agyilag is.


Én sem kezdtem el hisztizni, hogy egy csokit kaptam mikulásra, hanem örültem neki. Nem számítottam rá, hogy 18 éves korom után még lesz bármi különleges dolog december 6.-án. Erre fel, kaptam egy csokit. És nem kezdtem el hisztizni, hogy csak egy csokit kaptam, hanem örültem annak az egynek is.

2013. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy csak testileg fejlődsz! De szellemileg 10 évvel le vagy maradva.
2013. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi keresztanyánktól kaptunk pár darab kicsi csokimikulást, é egy doboz Raffaellót, ezt egész családnak szánta, így ötfelé lett osztva. Mi meg nem vettünk, mert nem volt rá pénz. Mégsem hisztizek, sőt, meg is lepődtem, hogy egyáltalán lett valami.

Egyetértek azzal a válaszolóval aki azt írta, hogy inkább öleld meg a szeretteidet, ne pedig ilyen gyökérségeken agyalj. Az sokkal jobb úgy is. :)

17/L

2013. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!