Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én reagálom túl? Nektek, hogy...

Én reagálom túl? Nektek, hogy esett volna? 16/L

Figyelt kérdés
Elég rosszul esett, hogy én a mikulástól saját csokinak 2 mikulást kaptam összviss, merthogy én már nem kapok a cégesmikulástól csomagot amiben kb annyi féle csoki van h az sokkal több mint az enyém. Valahogy azt gondoltam, hogy monjuk volt benn bueno amit én nagyon szeretek meg knopers akkor a szüleim mikor látják hogy ez van benn vesznek nekem is. De persze nem kaptam. Tiszta rosszul esett reggel azthittem helyette azért valamit csak kapok. Ti mit éreznétek? Elkezdi anya majd veszek magamnak de az már nem olyan...utálom ezt a napot...

2013. dec. 6. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan 16 éves létedre a csoki miatt panaszkodsz? Ne már...
2013. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
tényleg bocs h szeretem a csokit...
2013. dec. 6. 17:22
 3/24 anonim ***** válasza:
99%

Nekem hogy esett volna?

Gyakorolnék önkritikát és elkezdenék 16 évesen viselkedni 6 helyett.

Csoki miatt hisztizel... szerinted ez nem az óvodás szint? Mert szerintem az.

2013. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem egy kicsit fura vagy...

Egyrészt nem nagyon lehet érteni, hogy miről beszélsz, és hidd el nem nekem vannak szövegértési problémáim. Másrészt 16 éves vagy, nem kéne csokoládé miatt siránkoznod.

Mellesleg én is szeretem a csokit, nem azért mondom.

2013. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg arról beszél, hogy bizonyos cégek (multik, közintézmények) rendeznek "vállalati mikulás rendezvényt" és ilyen alkalommal a vállalati dolgozók X év alatti gyermekeinek csomagot adnak.


Amíg a húgod/öcséd nem volt CSAK te kaptál! És ők is csak addig kapnak vállalatit, amíg be nem töltik azt a kort.


Teljesen egál a helyzet, nem tudnál így is tekinteni rá?

2013. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Hagyjátok már...

Rosszul esett neki, hogy nem kapott semmit. Vannak ilyen emberek. Pl. én is ilyen vagyok. De nézzünk a dolgok mögé! Én pl. azért vagyok ilyen, mert anya belém nevelte, hogy én az ő pici lánya maradok mindig, és hozzám mindig el fog jönni az Ő mikulása'. :) 20 éves vagyok, és a mai napig kapok csomagot anyaéktól :) tudom, fura, de nem én tehetek róla, valószínűleg 30 évesen is kapni fogok. És rosszul is esne ha nem kapnék.

2013. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátod? Mert ha van, akkor egymást is meglephetitek csokival, hiszen tudjátok, mit szeret a másik. Amúgy 16 évesen már Te kéne hogy legyél a Télapó....nem ám a csizmát lesni.
2013. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Én megértelek:-) 33 vagyok, anya ma is itt volt és hozott a cipőmbe csokikat:-) Remélem még sokáig hozza:-))
2013. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
O.O ugye tisztában vagy hogy sok kisgyerek ma egy kis szelet csokit se kapott? Ilyen miatt hisztizni.. gondolom ha bulizni akarsz menni meg már nagylány vagy nem?
2013. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, hogy nem ezen múlik. Mi Karácsonyra évek óta nem, vagy csak kis jelképes ajándékokat adunk egymásnak, és nem azért, mert nem telik másra. Hanem azért, mert egyszerűen átértékelődött bennem is a karácsony, az ünnep, mert most már az a fontos, hogy együtt vagyunk, megint ugyanúgy, mint egy évvel ezelőtt, egészségesen, beszélgetünk, eszünk valami finomat, megnézünk együtt valami szép filmet... De te ehhez még gyerek vagy, hogy ezt megértsd.
2013. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!