Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én reagálom túl? Nektek, hogy...

Én reagálom túl? Nektek, hogy esett volna? 16/L

Figyelt kérdés
Elég rosszul esett, hogy én a mikulástól saját csokinak 2 mikulást kaptam összviss, merthogy én már nem kapok a cégesmikulástól csomagot amiben kb annyi féle csoki van h az sokkal több mint az enyém. Valahogy azt gondoltam, hogy monjuk volt benn bueno amit én nagyon szeretek meg knopers akkor a szüleim mikor látják hogy ez van benn vesznek nekem is. De persze nem kaptam. Tiszta rosszul esett reggel azthittem helyette azért valamit csak kapok. Ti mit éreznétek? Elkezdi anya majd veszek magamnak de az már nem olyan...utálom ezt a napot...

2013. dec. 6. 17:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Valamilyen szinten megértelek. 17 éves vagyok,egyke. Anyáék tegnap elfelejtették,hogy tegnap estére kelett volna jönnie a Mikulásnak, én adtam nekik ajándékot ők meg elfelejtették:) Picit rosszul esett,és nem azért,mert leragadtam az ovodás szinten,csak nálunk valahogy ez még mindig megmaradt,hogy már napokkal azelőtt várom,hogy jöjjön :D

De nem hisztiztem miatta,jót nevettünk meg piszkálódtunk,hogy elfelejtették. Most értem haza és ottvolt az ablakba a csomag,olyan boldog voltam :D


Hiába vagyok 17 éves,ilyenkor tényleg visszamegyek és igenis jó érzés még mindig mikuláscsomagot kapni! :)


Másrészt pedig ez miatt ne szomorkodj! Tényleg veszel majd magadnak,de tudom mire gondolsz, nálunk is ilyen legalább fél órás program esténként a mikuláscsomagok ellenőrzése és nevetünk meg minden,és furcsa volt ezt most kihagyni,csak megszokja az ember és nem egyik évről-a másikra növünk fel. Én legalábbis nem.

Fel a fejjel,lesz még ennél rosszabb is..

2013. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg nem is teljesen a csoki miatt hisztiztem inkább az esett rosszul , hogy látja reggel anya rajtam erre: éreztem, hogy nem fogod magad túl jól érezni... és igen én ilyen vagyok szeretem ha törődnek velem és néha fel tudom nagyítani a dolgokat

de ha már előre tudta nem ldehetett volna, hogy vesznek nekem is valamit tényleg nem egy egész csomagot, csak ilyet h kinder bueno meg aránylag normális csokikat...

2013. dec. 6. 19:56
 13/24 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez nagyon aranyos volt XD De nem reagálod túl. Valamennyire megértelek.
2013. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Én is megértelek, én pl. azt vettem zokon, hogy harmadika volt, és még nem kaptam adventi naptárt, nálam ez maradt meg inkább kiskoromról. (Mér virul a szám, van :D) Ma anyuéktól egy Szerencsi mikulást kaptam meg két kis csokiszeletet, nem is vágyom többre, most volt a szülinapom, suliban is mikulásozunk, sokkal több csokim van, mint amennyit elméletben diétázva a lejáratig meg kéne ennem.

Nem tudok semmit az életetkről, de lehet nem engedhettek meg többet, viszont gondoltak rád. Ha megkéred őket, biztos kapsz egy-két csokit időnként, a lényeg, hogy gondoltak rád. Lehet én értettem félre, de 2 mikulást azért kaptál. Sovány vigasz, de gondolj azokra, akiknek a szülei már felső óta nem vesznek, mert nem tartják fontosnak :)

16/L

2013. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Most már sehogy nem esett volna, természetesnek veszem, nekem már nem jár ajándék.

Én erre 13 évesen döbbentem rá, mikor a benzikúton nem kaptam ajándék nyalókát (oké, elég bénán hangzik :D). Komolyan én majdnem elsírtam magam, hogy mi az hogy nem kapok nyalókát. XD Így utólag visszagondolva elég röhejes... De amúgy az unokatesóm (5 éves kislány) rendes volt és nekem adta, mert nem szereti.

Most már nem nagyon zavarna.

14/L

2013. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Én pénzt kaptam Mikulásra.:D Direkt mondtam apáéknak, hogy ne csomagot vegyenek.

Nem érzed, hogy ez nagyon gyerekes viselkedés?

2013. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
én teljesen megértelek.igaz hogy 22 éves vagyok de én is szeretem ha foglalkoznak velem.16 évesen még simán elvárható egy nagy mikulás csomag hisz te is az anyukád pici lánya vagy és az is maradsz neki!én tuti vettem volna a lányomnak egy nagy csomagot amit én állítok össze.most 2 hónapos a kisfiam és tuti nem fogom elhanyagolni soha pl most is kapott egy cuki plüssmacit mivel ugye csokit nem ehet:)
2013. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

Mi meg se említettük itthon ezt a dolgot XDD Suliba kaptunk mindannyian egy szaloncukrot és ennyi.:DXD

Nekem ma nagyon rossz napom volt,durván rossz..

..és nem hiszem,hogy neked itt kéne hisztizni egy rohadt csoki miatt,miközben jó pár afrikai gyerek rendes kaját sem kap,és van elég sok beteg gyerek,beteg ember!!

Gondolkodjunk már!!!!!

A szüleidnek nem az a dolga,hogy ajándékozzanak meg körbeugráljanak,hanem ismertessék meg veled a világot!A világ ilyen:rideg.A szeretetet ne mindig akard helyettesíteni ajándékkal.

A szeretet önmagában jobb.

AZT MEG TE IS MEGCSINÁLHATTAD VOLNA,HOGY ODAMÉSZ ANYUDHOZ MEG APUDHOZ ÉS MEGÖLELED ŐKET!!!!!

18/L

2013. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Abszolút túlreagálod.

Mi alapból kb 10 éves korom óta nem mikulásozunk :DD Nekem nem hiányzik, a szüleimnek meg csak addig volt érdekes, míg vártam, hogy jöjjön a Mikulás, és kiraktam a megtisztított csizmámat. :) Persze, nem 10 évesen jöttem rá, hogy nincs Mikulás, de addig még "elvártam", azóta már nem igazán érdekel.

2013. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Elég durva, hogy 16 éves fejjel nem tudod értelmesen megfogalmazni és leírni a mondanivalód. Lehet, hogy csokievés közben néha tanulni is kellene.


2. "a mikulástól saját csokinak 2 mikulást kaptam összviss"

Ha jól értem (bár ugye elég nehéz....), akkor kaptál csokit. Tehát igen is gondoltak rád. Csak nem 3 kiló csokit vettek, hanem két mikulást.

Ez azért nem olyan, mintha totál elfelejtették volna.


Úgy viselkedsz, mint egy 8 éves.

2013. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!