Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Teljesen kiakadtam!

Mit tegyek? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Párommal 1,5 éve vagyunk Együtt, itthon ismerik. Apám egy alkoholista, tönkre teszi az egész családot, anyám pedig idegbeteg! Nem lehet mellettük élni, apám már olyanért belénk köt, hogy hogyan fogjuk meg a kanalat! Anyám pedig állandóan ordibál velünk, hogy ne együnk meg ezt azt, mert apánké, meg hogy nincs pénz!

Ma az történt, hogy feljött hozzám a barátom. Nem szeretünk itt lenni, gondolom érthető, miért nem. Apámtól még most is meg kell kérdeznem, hogy délután átmehetek-e a Barátomhoz! Kb. 10 perc sétára lakik tőlünk! Erre ma azt mondta, hogy nem mehetek át!

Anyám szerint az hiányzik neki, hogy beszéljek néha vele! Miről? Akármikor látom, csak iszik! Vagy ha éppen nagyjából józan, akkor is b@sztat mindenkit!

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek???

Nem bírom!!! :(


2009. nov. 21. 14:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal őszintén de ne húzd fel közben magad. SZERINTEM
2009. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsi hogy miről hát arról hogy mennyire zavar hogy nem figyel rád hogy hiányzik neked az anya lánya beszélgetések.
2009. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!