Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennének a helyemben? 16/L

Ti mit tennének a helyemben? 16/L

Figyelt kérdés
Van fiú aki meg akar ismerni, és utánna ha bejovok neki akkor szeretne velem kapcsolatot... Facebookon szoktunk beszélni, mert elég távol lakunk egymástól.. Viszont én nem tudom miről beszéljek vele, miket kerdezzek tőle... Segítenétek nekem?
2013. nov. 2. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
segíts magadon
2013. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy miről beszélgess vele, akkor téged szerintem alapból nem érdekel a srác, így meg felesleges bármit is kérdezni tőle. Ha valóban érdekelne, akkor találnál magadtól is közös témát..Szóval ne erltessétek, ami nem megy.
2013. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is javíts a szövegértéseden...
2013. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Van fiú aki meg akar ismerni, és utánna ha bejovok neki akkor szeretne velem kapcsolatot..."


Megint egy olyan benyomásom van, hogy meg akarsz felelni neki, hogy aztán "bejöjj" neki, ezért nem tudsz lazítani és lazán ismerkedni. Állandóan ezt a megfelelési kényszert érzem a kérdésekben, és a kamasz ismerőseim körében is. Miért nem úgy indul benned a folyamat, hogy megismerem, hogy ő megfelel-e NEKEM, és nem fordítva???

Ha az lenne a célod, hogy megismerd, érdekel-e TÉGED közelebbről,akkor tudnád, hogy mit kérdezz! Amíg az a célod, hogy megfelelően reklámozd magad neki, hogy "eladd" magad, és menő lehess, mert te kellettél NEKI, addig le is leszel blokkolva, mert társat keresni nem úgy kell, hogy keresek valakit, aki végre szóbaáll velem. Hanem úgy, hogy tisztázom magamban, milyen elvárásaim vannak egy kapcsolattal szemben, milyen embert tudok elképzelni magam mellett és keresem. Megismerem a másikat, döntök, hogy tudom-e tolerálni a tulajdonságait, stb. De ÉN döntök, hogy szeretnék-e VELE kapcsolatot és nem fordítva! Nem verem a fenekem a földhöz, hogy jajj, de jó, sikerült úgy viselkednem, hogy elfogad és végre akar tőlem valamit! Rossz a hozzáállás, ezért blokkolódik a beszélgetés és ismerkedés is. Szerintem meditálj el ezeken egy picit!

2013. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uccsó jól beszél. Nem guminő vagy, az isten áldjon meg, akit a mustra után felpróbál az ember a farkára. Amióta világ a világ, a hímek udvarolnak, a nőstények meg eldöntik, hogy milyen fogadtatásban részesítik.
2013. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eszti896 válasza:
Ne légy utcalány és ne a facebookon ismerkedj.
2013. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!