Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bev merjem vállalni? Mit...

Bev merjem vállalni? Mit tennének a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Két babánk van 1,5 és 3 éves. A férjem állandóan nyúz, hogy harmadikat akar. Szeretnék én is, de a kicsi beteges, sokat vagyunk kórházban. Pont e miatt kezdtem el dolgozni. A nagyobbik ovodás, a kicsire dada vigyáz. Én a pénz miatt nem szeretnék harmadikat. Nem akarok megint előlről kezdeni mindent. Viszont a szivem szakad meg még egy kisbabáért. Szeretném kikérni a véleményeteket.
2010. nov. 12. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

hajrá, nincs szebb egy nagy családnál!!

legfeljebb várjatok, míg a kicsi kinövi a betegeskedő korszakot (ha olyan jellegű)

2010. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben hallgass a szívedre!:)
2010. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eszo ***** válasza:

ezt úgyis neked kell majd eldönteni..itt csak max azt tudjuk mondani, hogy mi mit tennénk..


előreláthatólag én is csak 2 gyereket szeretnék..aztán ki tudja majd hogy hozza a sors..


ha szeretnéd a 3.-at, akkor szerintem vágjatok bele..ilyen esetben tényleg a szívre kell hallgatni!

( gondolom azért nem álltok olyan rosszul anyagilag!)

mi baja a kisebbik gyerkőcnek? olyasvmi amit nem nő ki?

remélem semmi komoly..

minden jót a továbbiakban!

2010. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már megvan (vagy meglesz) a kellő munkaviszonyod a GYED-hez, akkor hajrá:). A nagyokról úgyis megvan már minden! A picúrnak meg immunerősítés ezerrel;)! (NÁlunk a Béres-csepp + multitabs immuno kid nagyon bevált)
2010. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy gyereket szerettem volna. Mára már öt van:). De ez a te döntésed. Nekem az asztás lányom nagyon sokat volt beteg. Egy aloe vera natúr gél kúra teljesen rendbe rakta. Azóta nem volt beteg.
2010. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!