Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok.! Hogy döntsek? Ti...

Kamaszok.! Hogy döntsek? Ti mit tennének a helyen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és tavaly októbertől egészen januárig jártam gimnasztikara, de sajnos abba kelett hagynom mert közbe jött más is, meg eléggé lement az önbizalmam a tancon..

De most újra nagyon szeretnék oda járni, csak olyan kellemetlen hogy sok mozdulatot nem tudok pl.: segítség nélküli kézenállás, szalto, terpesz bukfenc, meg nem is vagyok olyan hajlékony mit ott sokan..

Mert igaz hogy ott mindenki kb.már vagy 3-4vagy akár 10 -15 éve.

Én meg most kezdeném újra.. De olyan rossz hogy néha béna vagyok..

Szintetek nevetséges ha elkezdenem újra?? Annak ellenére hogy béna vagyok..


2013. szept. 6. 20:57
 1/3 anonim válasza:
100%
szerintem te is tudod hogy semmi nevetséges nem lenne abban, ha újra kezdenéd. ha ott a többiek normálisak akkor segítenek, tanácsokat adnak, ha nem, és csesztetnek, akkor meg rájuk se nézz...
2013. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Inkább az a nevetséges,hogy a fogalmazásod enyhén magyartalan és értelmetlen.
2013. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyémántlány ***** válasza:
51%

Kedves második, hát ezzel sokat segítettél neki! Grat.

Szerintem kezdd újra, ha hiányzik, akkor hiba volt abbahagyni! Ha jó a csapat, és segítenek neked, akkor semmi baj, ha "béna" vagy, elvégre mindenki "bénán" kezdi, és azért jársz órára, hogy fejleszd a képességeidet!

Én mennék a helyedbe, nem nevetséges, hogy újra akarod kezdeni! :))

2013. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!