Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek arról, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar szerintem nincs vele semmi különös :)
2013. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%
A fiúk is megengedhetik maguknak, hogy "kisírják" a problémáikat, gondjaikat. Szerintem az a fiú a bátor, aki be meri vallani, hogy szokott néha sírni.
2013. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sőt, szerintem aranyos.
2013. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Minden fiú sírt már érzelmes okból, csak nem mind vallja be. Pedig nincs semmi gáz benne, nem te döntöd el, hogy sírni akarsz-e.
2013. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Szerintem nincs benne semmi rossz!

Mindenkinek joga van kisírni magából a bánatát, és ezzel nincs semmi baj.

2013. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Hadd csinálja.Bár ha sokszor jön elő,akkor az már lehet,hogy nem normális.
2013. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavar,de lehet,hogy ez miatt most lepontoztok vagy furcsának találtok,de azt nem "szeretem" ha mindenféle dolgon elsírja a fiú magát. Például ha a tanár leordítja vagy hasonló szituáció és ő elbőgi magát. Persze ha azért sírja el magát,mert rossz passzban van akkor nem fogok rá furcsán nézni vagy bármi,de ha állandóan elsírja magát mindenen akkor az nem jön be.
2013. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi, lányok kisírjuk magunkat, gyakrabban, mint egy fiú, akkor neki is joga van hozzá. Ha felgyülemlik a sok bánat és düh, vagy nagyobb problémái vannak, akkor nem érne meglepetésként, ha még egy fiú is átsírná az éjszakát. Nem az a bátor, aki sose sír (inkább kicsit lelketlen is), hanem aki ezt vállalja.
2013. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
Aranyos.
2013. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
0%
Azt, hogy esetleg meleg.
2013. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!