Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek arról, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

AZ, hogy oka van rá.

Senki sem aranyos, aki sír, és senki sem azért ejt könnyeket, hogy aranyosabbnak nézzen ki.

Feleslegesen nem sír az ember, megkérdem, mi baja, tudok-e segítnei, ha nem, akkor békén hagyom.

2013. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

Én jobb szeretem a sírós fiúkat,mint akik keménykednek :)

Ha sír felvállalja magát előttem :) És ez tetszik :)

2013. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam fiút sírni. Amikor az ex pasim kidobott engem, azért, hogy én könyörögjek, hogy visszamehessek hozzá. Szerintem valahol érezte, hogy nem fogok visszamenni, szépő volt a szakítás, én is sírtam, de ő rengeteget. Cuki volt. Szerintem egy érett pasinál nagyon aranyos, persze ha csendesen sírdogál, a kezével takarja az arcát és nem ad ki hozzá hangot. Ha egy kisfiús kinézetű fiú sír az nekem olyan, mintha egy 7 éves kisgyerek sírna, mert széttörte a játékát.
2013. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan rá az oka, akkor nincs vele semmi baj. Viszont, ha minden apróságon elkezd sírni valaki, nemtől függetlenül, szerintem nem normális.
2013. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%
Ja, biztos meleg vagyok, ha sírok mert apám-anyám elhunyt..... Barom.
2013. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
a szívem bele sajdul
2013. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
sajnálom a szüleidet!:( a kérdésre visszatérve: szerintem egyáltalán nem ciki, ha egy fiú sír.. gondoljatok bele, hogy a fiúk inkább magukba fojtsák a problémáikat, mely igen nehéz dolog. meglehet valaki úgy gondolja,hogy "cuki" meg "aranyos", van benne egy kis aranyosság, de azért be kell ismerni, az az igazi srác, aki már kiöntötte a lelkét/sírt a barátnője előtt.( ez csak szerintem, szal nem kell leoltani)
2013. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ők is emberek...
2013. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ha nem minden apróságon sír, akkor nem gond. Az érzelmi okok miatt való könnyezés teljesen rendben van, aranyosnak tartom.:)
2013. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :D Aki meg le homizza az kapja be xd
2013. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!