Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek arról, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát azt azért nem szeretem, ha egy fiú napi szinten sír (volt ilyen osztálytársam), de, ha csak néha-néha, akkor azt is megkockáztatom, hogy aranyos. :D
2013. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Amikor komoly oka van rá, akkor szerintem is aranyos. De mikor ilyen hisztérikusan bőg (mint a nők többsége gyakran szokott) azt már nem szeretem. Mikor valaki hisztizik (akár lány akár srác) azt nem bírom elviselni
2013. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik felülemelkednek a nemiségen. Ha én, mint nő megtehetem, hogy elsírom magam, ha mondjuk elbuktam egy fontos vizsgát, vagy elvesztettem valakit/valamit, ami fontos volt, netalántán nagyon megbántottak (de úgy igazán), akkor egy férfi miért ne tehetné? Sírni lehet, sőt kell is néha, hogy kimenjen a feszültség az emberből. De nem mindegy, hogy ez milyen körülmények között történik. Csipcsup dolgokért óbégatni szerintem nőként is gáz, ugyanúgy, ahogy nagyközönség előtt bömbölni. A sírás egy személyes, intim pillanat, amit max a hozzá közel állókkal kell(ene) megosztania az embernek.
2013. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Miért csak a kamaszokat kérdezed???
2013. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem elég homo.

Nagyobb problémáknál teljesen érthető, a férfiak is emberi lények, de csak azért mert "rossz kedvem" van, nem hiszem hogy sírnom kéne.


Így a válaszok elolvasása után, szerintem holnap félrenyalom a hajam, felveszek egy cuki rózsaszín pólót, egy csőgatyát, aztán végigsírom az egész napot, mert az olyan aranyos.


Na, csajszik, kimegyünk pisilni? Tudjátok, nem buz!s a dolog, csak aranyos, meg modern-férfias! ;)

2013. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ne haragudj, de óriási marhaságokat írsz össze-vissza.
2013. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerintem bzis, és nem helyes.Ha már fiú, akkor legyen benne annyi akarat erő.Hogy ne bőgjön mint egy kislány, a gyengeségnek is van azért határa :D
2013. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben még úgy vélték, hogy egy fiú nem sírhat. Úgy is neveltek minket, hogy a leghevesebb testi, vagy lelki gyötrelem esetén se ejtsünk könnyet. Azóta nagyot változott a világ, kiderült, hogy a sírás jótékony hatású, remek stresszoldó, és az érzelmi tolulás levezetéséhez elengedhetetlen. Így semmi kivetnivalót nem találok abban, ha egy fiú sír. Néha én is szívesen megtenném, de sajnos, mindig győz a régi beidegződés, és valahogy méltatlannak találom, hogy meglett férfi létemre eltörjön a mécses.
2013. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem.Miért ne sírhatna egy férfi? Hihetetlen.
2013. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Giggancs válasza:
Ujjaj.Van itt egy két hozzászólás,ami elég durva,és torzult nevelési eszközök erdménye!:( Fiú, lány. (ember) Sajnos valóban régebben egy fiú nem sírhatott.Már gyerekkorban jól beleültették szerencsétlen gyerekekbe. - Ne sírj,a fiúk nem sírnak.....és társai.Csak úgy kedvesen.De szép kis üzenet. Sírás-gyengeség.Lányok gyengék,a fiúk erősek,és nem lehetnek gyengék.És az az élet mennyi területére kihat ez,no meg még sok apró deformáció,amit nekünk felnőttként kell újraértelmezni,és nem a picikbe is belenevelni.Sírj amennyi jól esik.Ilyen esetben kifejezetten ajánlom,hogy jól bőgd ki bagad,mert segít.Talán nem reked odabenn a menyét:) Érős vagy,úgyhogy sírj!:)
2013. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!