Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek arról, ha egy fiú sír?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:57
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

minden fiú elsirja magát

valaki amiatt mert bánata van stb...

valaki meg egy bunyóban az adrenalintól

egyáltalán nem rossz, ha egy fiú sír, csak ne ritkán csinálja, mert akkor az félreérthető

2013. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
53%
Aranyos, meleg? .. Ez az első ami eszetekbe jut?? Komolyan? Mert nekem az, hogy odamegyek hozzá és megkérdezem, mi a gond, a én úgy vettem észre azok szoktak sírni akiknek problémáik van, nem azok akik aranyosnak akarnak tűnni, vagy melegek. Ez persze nem zárja ki azt, hogy valaki ha aranyos vagy meleg nem sírhat. De könyörgöm! ggyüttérzésről hallottatok??
2013. szept. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ejj, utolsó, a szívemből szóltál!
2013. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"odamegyek hozzá és megkérdezem, mi a gond,"

Nos, nem biztos, hogy a szívébe zárna ezért. Sokan nem szeretik, ha síráson kapják őket.

2013. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!