Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok/Iskolába járok! Ti...

Kamaszok/Iskolába járok! Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés

Ma voltam először iskolában, de esküszöm minden bajom van. :| Fáj a fejem, fáradt vagyok, rossz a közérzetem, gyengének érzem magam, fájnak a szemeim az erőlködéstől (akarnom kell hogy ébren maradjak).

Nem tudom ez miért van. A suliban jól érzem magam, azzal nincs gond.. Nem értem :|


2013. szept. 2. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is ez van.Délutánra,mikor hazaértem(12:30),akkorra elkezdett ingadozni a hangulatom összevissza,most meg beálltam a rossz hangulatra.Mindentől elment a kedvem,az iskolában szédültem,itthon is szédültem,fáj a hasam,nem érzem jól magam én sem.:SS

17/L-12.o.

2013. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én 16 vagyok, 10.-es lettem. Egyszerűen úgy érzem nem bírom. Heti 4 óra angol, négy óra francia. Két plusz óra angol, mert felvettem fakultációnak. Ugyanez a biosszal. Heti 3 biosz. Évvégén magyar vizsga.

Nem tudom még mi akarok lenni, ez miatt félek, és muszáj belehúznom a tanulásba. Csak rossz, mert így mindenre szakítanom kell időt. Ami nehéz, mert van, hogy 8 órám van, tehát fél ötnél előbb haza se érek.. És akkor még tanuljak másnapra... Ahj :S

Tiszta para!

Lehet ez hat ki az egészségemre? Ezért vannak konkrétan fizikai tüneteim? :|

2013. szept. 2. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Velem is hasonló kezdődött, pláne, hogy az idei évet teljesen elcseszték. De erőt vettem magamon, és elkezdtem csinálni itthon a dolgaimat, mert így jobb, mint szomorkodni ezen.
2013. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
94%
én mindig rosszul vagyok a suli elsô napjától az utolsóig,de amint vége,rejtélyes módon elmúlik minden problémám :D
2013. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez velem is így va, de nem tudom miért.:O

Rengeteget nevettünk ma a barátokkal, de amikor hazaértem minden bajom volt nekem is, hányinger, csomó a torkomban, fájt a fejem..

2013. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is fájt a fejem meg a hasam de gondolom azért, mert a barátomnak is ez volt a baja pár nappal ezelőtt és elkaptam tőle :D
2013. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Ma csak 3 ofő óránk volt, de úgy kifáradtam! Eskü, amint hazaértem, kidőltem, mintha egy dolgozatokkal teli, 8 órás nap lett volna. :D Ja, meg ahogy beléptem a suliba, elöntött a depresszió, de ezt már megszoktam... ^^
2013. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Őszintén? :D Nekem is minden bajom volt... Fejfájás, hasfájás, hátfájás, mostmár lábfájás is, a torkom is fáj, köhögök, szédülök, az orrom is vérzett.. Ez valami közös iskolai betegség lehet. :D Pedig szeretem a sulit. :P


16L (11.osztály)

2013. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Fáj a fejem, szédülök, rossz közérzet, én is alig tudok ébren maradni. :S Mondjuk, én betudom ezt az első napok miatti stressznek, de néha már nem bírom :/.

2013. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tegnap mire hazaértem nekem is fájt a fejem, a hátam, a lábam, és ideges voltam. Ma is hasonló, és még házink is van. Aludni se könnyen tudok, pedigazt szívesen tenném most. Csak ülök, játszok a gépen, olvasok és zenét hallgatok.
2013. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!