Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok szerintetek gáz ha...

Kamaszok szerintetek gáz ha van egy fuzetem amibe idézetek irok? 15/l

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dehogy!! :)

Az én kedvenc idézeteim egy Word dokumentumban vannak :D Kb. két oldalnyi. (Lusta voltam kiírni őket :D)

15L

2013. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudnatok jó idézetes oldalt linkelni ??

Vagy esetleg leirnatok a kedvenc idezeteiteket ??

2013. aug. 28. 13:43
 3/14 anonim ***** válasza:

"Semmi értelme sincs olyasmit keresni, amit az ember nem akar megtalálni. "

"Az életen nem lehet "makulátlan fehér palástban" végigsétálni."

"Elborzasztó látvány egy állandóan higgadt, szenvtelen ember, aki soha nem adja jelét örömének, bánatának, szeretetének, féltésének, haragjának, megelégedettségének."

Popper Péter


"Az élet értelméről nem töprengeni kell, hanem meg kell teremteni."Salamon Pál


"Mit tud az ember, hogy ítélkezni merjen egy koponya tartalma felett, a maga koponyájának az erejével."Mikszáth Kálmán

2013. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Csak akkor találhatod meg lelked békéjét, ha nem keresed."

William Somerset Maugham


"Akármelyik kretén tudja élvezni az életet tíz- vagy húszéves korában, de amikor valaki százéves, és moccanni sem tud, akkor oda ész kell."

Eric-Emmanuel Schmitt


"A tényből kiindulva, hogy a Teremtő az emberek intelligenciáját korlátozta, igen sportszerűtlennek tűnik, hogy az ostobasággal nem tette ugyanezt."

Konrad Adenauer


"Minden emberi bölcsesség belefér e szavakba: "Várni és remélni!" "

Dumas

2013. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek a fészbukos idézetes oldalas izék gázak. Tartalmi értéke 0, jelentése 0, szokásos tini bölcsesség. (néha szomorú az ember,de néha nem feeling)

de ha rendes idézeteket,könyvből, filmekből stb az nem gáz :)

2013. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mindenkinek lehet hobbija :D

Egy időben én is gyűjtöttem őket, csak úgy magamnak.

(Abban egyetértek,hogy a facebookos dolgok cikik, főleg mert a legtöbbje csak egy véletlenszerűen kiválasztott képre van rácsapva. Ritkán látok szépen összerakott vizuálisan pozitívan ingerlő darabokat.)

Jelenleg csak ez az egy van a tulajdonomban:

"I think that we should be born blind and then when we fall in love receive our sight."

2013. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én az ilyeneket kedvelem :

A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani.Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak.Ám azt hiszem, többről van itt szó.A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.

2013. aug. 28. 14:38
 8/14 anonim ***** válasza:

A fantázia mindig eggyel több lóerős, mint a valóság. A valóságban huszonnégy óra telik el egy nap alatt. A fantáziában huszonnégy nap telik el egy óra alatt.

Egyik kedvencem ,de szeretem még

audrey hepburn idézeteket pl "Aki nem hisz a csodákban, az nem realista"

vagy "nana" (ez egy anime) Mindig azt hittem, hogy muszáj megküzdeni az élet hullámaival, legyenek bármekkorák is. De talán mégsem olyan nagy őrültség sodródni velük, amíg előrevisznek

és persze legnagyobb kedvencem (talán mára már közhellyé vált )"A boldogság olyan pillangó, melyet ha kergetünk, soha nem érhetjük el, de ha leülünk csendben, leereszkedik ránk." ja és 16.l

2013. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem ciki,nekem van egy füzetem,ahol számomra fontos számok refrénei vannak:)

[link]

itt egy csomót találsz.

Szintén 15/L

2013. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy most mennyire "gáz", anno 13-15 évesen én is egy füzetbe írtam. Teljesen átlagos, normális felnőtt lettem. :-)
2013. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!