Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van itt köztetek...

Kamaszok! Van itt köztetek olyan, aki osztály és suli szinten is népszerű, de ettől függetlenül nem züllött el?

Figyelt kérdés

Én elég népszerűnek számítok (nem görcsösen akartam magam feltornázni a ranglétrán, így alakult), de kitűnő tanuló vagyok, és szívesen beszélgetek a csendesebb, visszahúzódóbb diákokkal. Szeretek olvasni. 13 éves vagyok, nem volt barátom, nem csókolóztam, igaz, párszor majdnem, de nem jött össze. :D Nagyon sok haverom van, vannak igaz barátaim is. Sokszor pletykálnak rólam, satöbbi. Magyarul, teljesen nem olyan vagyok, mint az átlag, hogy "népszerű vagyok, 30 pasim volt, csak Chanel táskám van, Zara forever, 5 tantárgyból buktam, r*ib*nc vagyok". Van köztetek ilyen kamasz? Meséltek egy kicsit a ti helyzetetekről?

És egy másik kérdés: Itt a gyakorin, miért csak a csendesebbeket védidtek? Lehet, hogy valaki nem is önakaratából akart népszerű lenni... miért általánosítotok?

13/L



2013. aug. 26. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs sok haverom, barátom, de rengeteg ismerősöm van, hobbimból adódóan, ennél fogva én is viszonylag szem előtt vagyok.

Mondjuk 13 évesen még ne kiabálj el semmit szerintem, lehet, hogy még nem akarsz bulizni, de majd elkezdesz, és akkor kell észnél lenni, hogy a spiccességből ne legyen részegség, a részegségből meg esetleg könnyű drogok.


És azért védik a csendesebbeket, mert nekik több szükségük van rá.


15L

2013. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a gyakorin, miért csak a csendesebbeket védidtek?"

Ez mire vonatkozik?

Én is fogjukrá népszerű vagyok. Sok haverom van, gyorsan ismerkedek, barátkozok, igaz barátom is van néhány. Mindenkivel beszélgetek, még a teljesen népszerűtlen, kitaszított, vagy visszahúzódó emberekkel is, amiért a "menők" sokszor beszólnak.

A menő cuccok, drága ruhák a mi sulinkban, környékünkön ritkák, kevesen engedhetik meg maguknak, de ők sem villognak vele.

Közepes-jó tanuló vagyok, sosem álltam a bukáshoz közel. Olvasni én is szeretek.

A pasiügyeim nem ide tartoznak, bár pár évvel idősebb vagyok nálad, ebben nem mondanám magam egy kisangyalnak.

Volt egy időszakom 1-2 éve, amikor nagyon menőnek éreztem azt, hogy akkor igyunk, bulizzunk, meg ilyenek. Én kinőttem belőle szerencsére, bár azóta is dohányzom. Amíg nem kezdtem el "zülleni" viszont elég gátlásos voltam, azután lettem csak ilyen nyitott.

Az utolsó kérdésedet nem igazán értem. Ha nem akartam volna, nem leszek népszerű, el is taszíthatnék magamtól mindenkit. De mivel ez nem áll szándékomban, akkor én most önakaratomból vagyok népszerű?

2013. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az első jól mondja... :)
2013. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mondjuk az vagyok. :) Elég sok igaz barátom van és azonkívül még rengeteg haver , illetve olyan ember akikkel nagyon jóba vagyok , de mivel csapatsportágat űzök így könnyű ismerkedni , barátkozni.


Egyáltalán nem védem jobban a csendesebbeket. Nem szoktam általánosítani. Igen , szerelmes vagyok de egyelőre még nem jött össze. Talán majd idén :)


Nem menőzök a cuccaimmal.!! Nálunk ez nem szokás.

2013. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

:) Én 16 vagyok, most megyek 11.-be és igen, elég népszerű vagyok. Sokan ismernek, néha inkább ki sem megyek a folyosóra, mert nincs kedvem mindenkinek köszöngetni, meg csevegni. De amúgy kb. 4es tanuló vagyok, biziben még sosem volt 3asnál rosszabb (félévkor sem), abból sem túl sok. Két nyelven beszélek, imádok olvasni, imádok írni, és rajzolni is. van pár igaz barátom, de inkább sulin kívül, és idősebbek nálam. Pasiügyek.. jó abban - ahogy az egyik válaszadó is írta - nem vagyok kisangyal. Igaz szűz vagyok még, de "majdnem nem". Most van barátom, kicsit több, mint két hónapja, de szerintem 16 évesen azért ez már úgy ahogy elfogadható...

Kérdezz bármit, szívesen válaszolok, akár privátban is! :)


16L

2013. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha annyira nem akartál volna népszerű lenni,hát nem lettél volna..kislány.-.-"
2013. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6-os válaszoló!

Nem mondom, hogy nem akartam, csak nem volt ez az álmom... csak jött.

14 leszek 1 hónap múlva, azért írtam a tizenhármat.

2013. aug. 26. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Én elég népszerűnek számítok :) Sokan mondják nekem,hogy én vagyok a példaképük,meg hol veszem a ruháim,mert ők is akarnak ilyet,mert tetszik nekik meg stb. Az a jó,hogy egyedi vagyok és ezt nem egóból mondom! Nagyon sokan mondták már ezt:D Én is bemegyek a suliba és mindenki oda jön hozzám és elkezdik mondani nekem a sok hülyeséget,de komolyan xD Már kezdem unni,ezt a nagy népszerűséget :D De azért jó az:) Mondjuk nekem a humoromat is szeretik meg úgy kb mindent, pl csaj létemre nem vagyok egy nyafogós kis hülye liba aki "jajj letört a körmöm" meg ilyenek xD :DD Meg megyek a folyosón és a tanárok is köszönnek nekem előbb,még amikor észre sem veszem őket már messziről :D Van 2 tanár azokkal pl mindig leállok beszélgetni(az a 2 tanár az aki még szeret is :D) Nagyszájú vagyok amúgy,meg egoista :D dehát ez van :P
2013. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Általánosban azzá minősítettek, legfőképp a rendszeres és szinte korlátokat nem ismerő véleménynyilvánításom, a gyakori trágárkodásom, no meg amiatt, hogy a nép szórakoztatójának szerepét vállaltam magamra, és ez többnyire a tanárokon való poénkodásban nyilvánult meg. Eleinte egyfajta örömpótlék volt ez, "pályafutásom" kezdetekor ugyanis féléve kényszerültem egy hosszas családi perpartvar (többek között) engem lebecsmérlő, halálos fenyegetésekkel túltelített légkörének megtűrésére; gyakorlatilag el lett velem hitetve, hogy mit sem érő lelketlen android vagyok, aminek az ellenkezőjét legkönnyebben a környezetem rajongásának kivívásával tudtam bizonyítani saját magam számára. Aztán ahogy a viharfelhők szépen tovaszálltak a fejem fölül, én egyre kevesebb élvezetemet kezdtem lelni az egész cirkuszban, a végén mindössze a többiek elvárásait elégítettem ki, egyrészt mert az emlékezetesnek maradás igénye később sem veszett ki belőlem, másrészt pedig mert a hátam közepére sem kívántam a számonkérést ("Miért változtál meg?"). Igazából máig nem pontosan értem, hogy nőhette ki a hírnevem akkorára magát, hogy a nevemet nemcsak a tanárok komplett kara, de a felsőbb és alsóbb évfolyamok diákjai egyaránt megismerjék, mindenesetre ez volt a helyzet, olyanok is odaköszöntek a folyosón, akiknek a létezéséről sem tudtam azelőtt. Ennek ellenére évről évre hoztam a min. 4,7-es átlagot (erre egyébként külön rácsodálkozott a "nagyközönség", el nem tudták képzelni, miként egyeztethető össze a csapnivaló magatartásommal), nem kezdett el vonzani a diszkórisza, a lerészegedés vagy a droghasználat gondolata (bele próbáltak rángatni hasonlóakba, nem voltam rá vevő), és igen, a barátaim majdnem mind a "lúzer"-rétegből kerültek ki, rajtuk sokkal kevesebb felszínességet tapasztaltam, mint másokon, ők tisztán látták, mi vezetett engem a keserédes népszerűségig.

A gimit szerencsére új lappal nyithattam.

15/L

2013. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi számít züllötnek?

Én fiú vagyok, úgyhogy a Chanel táskás, Zarás rész nekem semmit se mond.

Mondd el, szerinted milyen egy züllött fiú, és tudok válaszolni.

2013. aug. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!