Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok szerintetek gáz ha...

Kamaszok szerintetek gáz ha van egy fuzetem amibe idézetek irok? 15/l

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a idézet nekem is nagy kedvenc.:)


Paulo Coelhot szeretem még nagyon és Oravecz Nórát.

Coelhotól a két kedvenc:

"Álmodj, amit akarsz; menj, ahova akarsz; légy az, aki szeretnél, mert csak egy életed van és csak egy lehetőséged, hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél."


"Mindig észre kellene venni, amikor egy időszak a végéhez ér. Amikor lezárul egy ciklus, bezáródik egy ajtó, véget ér egy fejezet - mindegy, hogy nevezzük, lényeg az, hogy magunk mögött hagyjuk életünknek azokat a pillanatait, amelyek már elmúltak."

2013. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni. - Dumbledore.

A nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt, a gyűlölet hazugságot szül. - ez is a HP-ből van, de nem tudom, ki mondta. Asszem Voldemort. Nekem ezek a kedvenc idézeteim.:) Nem gáz szerintem.:)

2013. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az sms elszáll, a gép összeomolhat..

Én is gyűjtögettem, ilyesmi koromban,és már megsárgultak a lapok..Borítót, is csináltam hozzá, ami alá 1 szál hóvirágot préseltem..Ennek kb 30 éve.. Az unokám kapta meg szülinapjára.. Örült neki.. Nem mindennapos egy 30 éves hóvirág,belül Tatjána levelével...

Ezt soha nem felejti el!! Egy anyu..

2013. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Krill ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Ez olyan mintha lelki naplót írnál, nálad jobban fogalmazó emberek szavaival.

Ez alapvetően segít saját egyéniséged kialakításában és megélésében, ezért mindenképpen pozitív dolog számodra.

Viszont a bölcseleteknek nincs értelme, ha nincs mihez kapcsolni. Többnyire ezért is értelmetlenek az FB bölcsességek, mert a megosztót megérintette valamiért, de szerintem hülyeség. Ezt tartsad szem előtt ha másnak megmutatod.

2013. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!