Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok/Iskolába járok! Ti...

Kamaszok/Iskolába járok! Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés

Ma voltam először iskolában, de esküszöm minden bajom van. :| Fáj a fejem, fáradt vagyok, rossz a közérzetem, gyengének érzem magam, fájnak a szemeim az erőlködéstől (akarnom kell hogy ébren maradjak).

Nem tudom ez miért van. A suliban jól érzem magam, azzal nincs gond.. Nem értem :|


2013. szept. 2. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem is ez volt. Azt hittem egyedül vagyok, minden bajom volt. Depis is voltam :D Az első 1-2 hét nálam ilyen, aztán belerázódok. Pedig semmi bajom nincs a sulival, de akkor is kijön ez...
2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, nekem sincs bajom vele..

Ezekszerint akkor így jön ki a feszültség és a teher. Csak erre tudok gondolni.

2013. szept. 3. 19:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Én inkább csak fáradt voltam.

Tavaly nagyon laza volt az órarendünk (legalábbis a mostanihoz képest), minden nap csak 6-7 órám volt, most viszont kétszer kilenc, a többi nap 7-8. Nem csináltunk se az első nap se ma semmi különöset, de előre félek. Már rágondolni is szörnyű milyen fáradt leszek pár hét múlva. :D

Nekem is van 6 angolom és négy németem, emelt angolra járok. Ebből a sok óraszám. Na meg mert bevezették még tavaly a heti 5 tesit. Én is 10.-es vagyok. :) Meg hát még a többi tantárgy...

2013. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a klubhoz. Tegnap ahogy hazaértem, kidőltem és aludtam, ma meg a torkom fáj, meg a fejem, és szédülök, meg szerintem lázam is volt.

Pedig tavalyhoz képest még az órarendünk is jó, sőt se nagyon figyelni, se felkészülni nem kellett.

2013. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Dettó.

Fáradt, teletömve gondolatokkal... pedig ma csak töri és föci volt a nagyobb agymunka! A házira már alig tudtam koncentrálni... Irigylem Dambludore-tól azt a merengőt :D

2013. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!