Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a lányotok 1 héttel a 16. születésnapja előtt ellvesztette a szüzességét?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 12:45
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szia!


Ha aggodsz anyukád reakciója miatt, akkor valószínűleg jo a kapcsolatod vele. Nekem is az enyemmel:) en is hasonló korban veszítettem el, es anyukám egy nap rákérdezett, h ugye megtörtént? Elmondtam h igen es féltem, h esetleg csalódik bennem, m ilyen korán történt meg. 2 kérdése volt, védekeztunk-e es megbántam-e? Védekeztunk es nem bántam meg. Erre azt mondta h rendben van, o megtanított mire figyeljek es megbízik bennem és ha bármi gond van reméli h hozza fogok fordulni.

Kívánom h neked is ilyen anyukád legyen!:) mellesleg anyu azt mondta amikor rákérdeztem, h honnan tudta h egy jo anya nemcsak figyel, hanem lat is:D


Mindig hosszú távú kapcsolataim voltak, a 4.baratom a férjem; nem leszel attól feslett,m korán kezded a szexuális életed; amugy azert m vki korán kezdi meg nem kell mindenkivel agyba bújni a későbbiekben...


Szerintem a hazugság v elhallgatás nem jo út, de ez a TE dontesed. Anyukád azert mondja h rem csak 18 évesen kezdesz bele, m félt a mai felgyorsult világtól; es fiatalon nem hittem volna h valaha ezt fogom mondani de ha anya leszel majd később rengeteg minden világossá fog válni:))))))

A szülő félt, a gyerek meg éli az életét!


Jo tanács, óvszert hasznaljatok; m nem a terhesség a legrosszabb dolog! Es ha igazán szeret bármilyen kényelmetlen használja! Ha nem akkor tipli!!!

Sok sikert, nyugi es ha félsz a reakciotol, kérd meg h csak hallgasson meg es aludjon ra egyet...azert írj csak annyit h rendben volt :)

32 éves anya

2013. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

szerelemből történt..

szerintem eléggé éretten gondolkodom, vannak céljaim és teszek is értük.

a barátom nagyon gyerekes tud néha lenni.. de amúgy nagyon komoly gondolkodású.

anyukám szerette.. amíg meg nem tudta, hogy cigizik és meg nem látta, hogy van tetoválása... ráadásul tegnap összevesztem egyik barátommal és futott anyámhoz, mindenféle mondvacsinált hülyeséggel a barátomról..

2013. okt. 19. 20:44
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
ja hatalmas szerelmet érez egy 15 éves gyerek,akkorát nem,hogy a szex beleférjen..de te is egy buta tini vagy a sok közül
2013. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb egy buta tini, mint egy ilyen rosszindulatú cinikus felnőtt, mint te kedves utolsó!
2013. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!