Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Nektek mi a kedvenc...

Kamaszok! Nektek mi a kedvenc számotok? Mit éreztek amikor a zenét hallgatjátok, vagy mit jelent számotokra?

Figyelt kérdés
Nekem ez: http://www.youtube.com/watch?v=Pm2afuGAS1U <3 A zenétől szimpán jó kedvű leszek
2013. júl. 26. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Avicii - Wake me up <3

És nem csak azért, mert az most menő, Avicii összes számát imádom, és őt magát is. :) <3

Amikor hallgatom, én is csak szimplán jó kedvű leszek, viszont lelkifurdalásom is szokott lenni, amiért nem voltam a Sound-on, illetve a szerelmes énem is elő szokott bújni.

2013. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Nekem a retro-s számok tetszenek. A 80-nas, 90-nes évekbeli angol nyelvű számok. Pl: Backstreet boys, Veronicas, A-ha

12/L

2014. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

m.youtube.com/watch?v=moSFlvxnbgk nekem ez, nagyon szeretem azért, mert ha rossz a kedvem, egybõl jobban leszek tõle <3

www.youtube.com/watch?v=moSFlvxnbgk

2014. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem a Lorde-tól a Team, mert attól karácsonyi hangulatom van. Sztem azért mert a Telekom reklámában volt karácsonykor.
2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!