Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Nektek mi a kedvenc...

Kamaszok! Nektek mi a kedvenc számotok? Mit éreztek amikor a zenét hallgatjátok, vagy mit jelent számotokra?

Figyelt kérdés
Nekem ez: http://www.youtube.com/watch?v=Pm2afuGAS1U <3 A zenétől szimpán jó kedvű leszek
2013. júl. 26. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Tankcsapda-fan vagyok,szinte az összes számuk,de a legkedvencebb kedvencem a Fiúk ölébe a lányok :) http://www.youtube.com/watch?v=N6TSiuLWXJM de rengeteg számuk van amit még imádok...Rock and roll rugója,Örökké tart,Szextárgy,Mindig péntek,Ez az a ház,Senki nem menekül,stbstb... Csak a Tancsapda számoknál van egyfajta érzésem,ami semmi másnál...rengeteg emlék előjön,(főleg a Fiúk ölébe a lányok-nál,ezért is az a kedvencem) meg nagyon boldog vagyok,néha szabályosan kikelek magamból :DDD Mondjuk ez nyilván azért van mert a Tankcsapda nagyon-nagyon szorosan kötődik az életemhez. A fontos,felejthetetlen vagy a legjobb események alatt szinte mindig ez szólt,ezt hallgattam. Ha szomorú voltam,sírtam egy jót az Örökké tart-ra aztán mghallgattam tőlük egy vidámabb számot és máris rendben volt minden...szóval a Tcs rengeteget segített nekem lélekben és főleg ezért ők az abszolút kedvencem már jó ideje... :D Bocsi hogy ilyen sok lett...
2013. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
a hip hop zene<3
2013. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ma 18:34-es vagyok 14/L ez lemaradt :D
2013. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Minden ami rock, (nu)metál. <3

16/L

2013. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Depeche Mode: When the Body speaks. Imádom, és szerelmes leszek. :3
2013. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát, nekem rengeteg kedves dalom van, minden kedvenc elõadómtól leírom a kedvenceimet:

Taylor Swift: Enchanted

The Pierces: It will not be forgotten

Lana Del Rey: National Anthem

Kesha: The Harold Song

Ezeken kívül még, amik erőt adtak: Lordi-Devil Is a Loser, Little Mix-Wings

Amibe azonnal beleszerettem: Glee-On My Own

Amúgy akiket felsoroltam először, őket tartom igazi kedvenceimnek, mert szinte minden dalukat imádom! :)

2013. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

számot nem tudok mondani, bandát annál többet. az összes számuk:

Depresszió

Leander

Three Days Grace

Breaking Benjamin

Disturbed

Road

Daughtry

Evanescence

Nickelback

Rómeó Vérzik


és még sorolhatnám... nekem a zene az élet. ezek pedig majdnem mind megnyugtatnak, ha akarom megsiratnak.

2013. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
utsó vagyok. 16L
2013. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 free spirit válasza:

GUNS N ROSES

15/l

2013. aug. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

én a pop-ot szeretem nagyon.

One Direction, Big Time Rush, Jonas Brothers

ezeket hallgatom. :) azért mert jó dallama van a zenének, feldobja a hangulatomat, nagyon vidám leszek tőle.

nagyon szeretem a pop zenéket. de amit régebben hallgattam az még a Nightwish volt. na az metálbanda.

2013. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!