Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha ti az utcán zenét hallgatto...

Ha ti az utcán zenét hallgattok és a kedvenceiteket hallgatjátok, akkor ti nem szoktatok énekelni vagy tátogni esetleg? Vagy így mozogni rá? :D Vagy ha valahol esetleg boltban halljátok az egyik kedvenc zenéteket:D

Figyelt kérdés

Én pl. az utcán ha zenét hallgatok általában tátogni sőt néha szoktam halkan énekelni is a zenét xD meg igy mozgok rá meg mosolygok közbe:D



Ti?:D


2010. aug. 16. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdésed :)

Hát ha hallok valami jó zenét akkor vagy lábam vagy a kezem picit mozgatom az ütemre (szerintem) és magamban éneklem, dúdolom attól függ milyen ez a szám :)

2010. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Jó a kérdés. :)

Én ha megyek az utcán...fülemben kedvenc zenék, akkor a kezemmel dobolok a hasamon és lábamon, a buszon-vonaton a kapaszkodón, és tátogni is szoktam. Valahogy senki nem néz rám furcsán. :-)

2010. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

szerintem engem néhányan hülyének néztek már,hogy furcsán össze vissza tátogok mint a hülye :DD

2010. aug. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!