Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti nem érezitek szánalmasnak,...

Ti nem érezitek szánalmasnak, bántónak ha nem írnak vissza nektek facebookon pedig kiirja hogy látta és akkot sem írnak? Mit csináltok ilyenkor? 15/l

Figyelt kérdés
Főleg legjobb barátnő, és felnottek akkikel nagyon jó a kapcsolatom...
2013. júl. 24. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem lehet megérteni azoknak akit itt oltják szegényt, ez ugyanolyan mintha pl nem venné fel a telefont. Az is baj nem? Akkor is lehet aggódni, hogy megsértődött, nem szereti valamiért, nem?
2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Utolsó..
2013. júl. 25. 12:37
 13/17 anonim ***** válasza:
azért nem éppen olyan mert ha nem veszi fel a telefont mert akkor még az is lehet hogy nem volt nála nem látta stb ez egy kicsit rosszabb mert ezt biztos látta is akinek írják.
2013. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem is nagyon bántó. Sok sértődést generál ez a "látta" funkció.:) Ennél már csak az bosszantóbb, mikor nem ír vissza, de arra van ideje, hogy percenként posztoljon FB-ra (így is jártam már sajnos).
2013. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Régebben bántott. Barátom csinálta azt, hogy elolvasta közben még elment fürdeni, utána válaszolt na meg a haverjai, hogy írok valamit egy ideig beszégetünk aztán kiadja, hogy látták azüzenetet de már nem írnak vissza. Hozzászoktam, sőt most már én is ilyen vagyok. Ha nem érzem úgy, hoogy válaszolni kéne az üzenetre akkor nem válasolok vagy meg sem nézem mert nem érdekel. Barátomnak viszont mindig műhisztizek ha nem válaszol, pedig akkor nála vagyok, felnéz a facebookra, megnézi h mit írtam én meg csúnyán nézek rá, ő meg már tudja, hogy vissza kell írnia és körülbelül ilyen asdfhgfa szintű dolgokat ír olyankor vissza :)
2013. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, de igen bántó lehet. Modern világban élünk, ez sajnos vagy nem, egy kapcsolattartási forma.


Hogy én mit csinálok ilyenkor, helyzettől és személytől függ. Ha számomra nem fontos eléggé az illető, például nem az anyukám vagy a tanárom vagy csak egy régi ismerős akivel személyesen sose beszélek. Akkor nem érdekel. Tiltom és törlöm. Ha fontos a személy, akkor megkérdezem személyesen, hogy van-e valami baj, ami miatt nem tud írni és elnézést kérek, ha a levelemmel esetleg zavartam. Mert annak ellenére, hogy neked fontos, nem biztos, hogy számára is az vagy. Ha csak hebeg-habog akkor azzal nem kell tovább foglalkozni...


De ha adhatok egy jóindulatú tanácsot... tudom, hogy ez a modern világ és a fészbúk a sláger. De a kapcsolataidat próbáld ne az éterben intézni. Sokkal személyesebb és intimebb minden beszélgetés a valóságban, láthatod a reakciókat, a mimikát és a valódi érzéseket a szavak mögött. Próbáld erre építeni a kapcsolataidat. Hidd el, ezek az emlékek később sokkal szebben fognak mutatni, majd amikor a gyermekeidnek mesélsz.

*-*

2013. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát emberek.. Tényleg addig tegyétek össze a kis kezecskéteket, amíg ilyen és ehhez hasonló dolgokon kell hogy pörögjetek. :D Jó tanács.. mindenki kezdjen el "élni", míg nem késő. :D
2016. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!