Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utálhatják az iskolatárs...

Miért utálhatják az iskolatársaim, ha facebookon rájuk írok? Mit tegyek, hogy ne zavarja az üzenetem őket?

Figyelt kérdés

Néha ráírok chaten 1-2 iskolatársamra, had beszélgessek velük egyet amikor unatkozok itthon, de látszik hogy nem beszélnek szívesen velem valamiért, idegesítőnek tartanak inkább, meg megpróbálnak lerázni, valaki csak úgy simán letilt chatról, valaki meg szépen lassan mindenféle kifogással próbál lerázni.

Miért nem lehet nekem is olyan, hogy ráírok egy iskolatársamra, aztán tök jól elbeszélgetek vele, ő is szívesen beszél és én is? Mit tegyek, hogy ne legyek nekik idegesítő facebookon?


2013. ápr. 19. 15:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Aki meg egyszer mégis rendes velem, annak azért többször szoktam írni, de ők is elég hamar barátságtalanná válnak irántam.
2013. ápr. 19. 15:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ne irj nekik... vagy kerdezd meg mi a bajuk ...de ok nelkul altalaba senki senkit se tilt le
2013. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
63%
Arnold, te vagy az?
2013. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleget látnak és beszélnek veled napközben. Van, akinek más is van az életében, mint az iskola és a haverok.
2013. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
balázsnak hívnak?
2013. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy szimpatikus nekik.
2013. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj először a való életben összebarátkozni velük.
2013. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert nem a saját súlycsoportoddal próbálsz barátkozni. Valószínűleg nyominak tartanak, ezért próbálnak lerázni.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ezen nincs mit szépíteni, ez az igazság. Lehet, hogy bunkónak tűnök, tűnnek akikkel beszélsz, de ez van. Aki azt mondja, hogy ilyen nincs, az valószínűleg 50 évvel ezelőtt járt iskolába, és már nem emlékszik, hogy mennek ott a dolgok. :)

2013. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van közös témátok? Beszélgetést nem jó erőltetni.
2013. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én őszintén megmondom egy osztálytársam kivételével utálom, ha rám írnak... épp eleget látom őket suliba.
2013. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!