Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utálhatják az iskolatárs...

Miért utálhatják az iskolatársaim, ha facebookon rájuk írok? Mit tegyek, hogy ne zavarja az üzenetem őket?

Figyelt kérdés

Néha ráírok chaten 1-2 iskolatársamra, had beszélgessek velük egyet amikor unatkozok itthon, de látszik hogy nem beszélnek szívesen velem valamiért, idegesítőnek tartanak inkább, meg megpróbálnak lerázni, valaki csak úgy simán letilt chatról, valaki meg szépen lassan mindenféle kifogással próbál lerázni.

Miért nem lehet nekem is olyan, hogy ráírok egy iskolatársamra, aztán tök jól elbeszélgetek vele, ő is szívesen beszél és én is? Mit tegyek, hogy ne legyek nekik idegesítő facebookon?


2013. ápr. 19. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem facebookon kéne barátkoznod,ne haragudj,de én is ki nem állhatom ,ha a suliból/osztályból rámírnak ,mintha legjobb barátok lennénk,suliba meg még köszönni is nehezére esik.
2013. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem az üzeneteiddel van bajuk, hanem a konkrét személyeddel. De hogy miért, azt mi nem tudhatjuk.
2013. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyanokra erdemes rairni akivel suliban is beszelgetsz (vagy legalabb viccelodsz egy picit is), a tobbivel nem erdemes, mert mind bunkok lesznek es ezt fogjak csinalni.


Az lehet meg opcio, hogy nem irsz szamukra erdekes dolgokrol, vagy ugy gondoljak azok nem rad tartoznak, es ezert hal ki a beszelgetes. Vagy a masik feltol varod el, hogy vezesse a beszelgetest, es csak toszavakban, roviden valaszolsz.

2013. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, épp csinálsz valamit, mikor egy o.társad megzavar a chaten. Nem lehet kellemes.
2013. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszkor zavarod őket, tanulni akarnak, mással foglalkoznak, de közben meg azt hiszik, hogy ezt megmondani túl paraszt lenne. Az is kérdés, hogy egyébként ezekkel a sulitársakkal élőben rendesen szoktál-e beszélni... mert néha zaklatásnak is tűnhet, vagy hogy tényleg, unod magad, aztán elkezdesz beszélgetni velük hülyeségekről, amikor élőben hozzájuk sem szólsz. Ja, és egy idő után, ha minden áldott délután veled kell beszélni, főleg ha ugyanarról dumálsz meg a szokásos "mit ettél ebédre?"-kérdéseket teszed fel...


Lehet, élőben kellene jobban teperned, ha barátokat szeretnél.

2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!