Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz vagy nem? Sajnos...

Nagyon gáz vagy nem? Sajnos egyáltalán nem vagyok fotogén, így egy kép sincs rólam Facebookon, de mindenkiről csomó van .17/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy-kettőt tehetnél fel.
2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem gáz. Sőt, ennek is megvannak az előnyei, például megtartod a személyi azonosságod védelmét.
2013. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Inkább a hozzáállásod és az,hogy ezt cikinek érzed,az a gáz.

Én sem vagyok fotogén,két kép van kint rólam, azokat ítéltem meg elég jónak,azokon nézek ki úgy, mint a valóságban.

A korombeli ismerőseim közül nagyon kevés rak ki reális képet magáról,mind fotóboltolt és agyonpózolós. Általában csak megmosolygom,mert tudom,hogy a valóságban nem így néznek ki. Nincs hibátlan bőrük vagy alakjuk, mert a számítógép csodái nem kísérik el őket reggel a buszmegállóig,ahogy behúzott hassal sem mászkálhatnak egész álló nap.

Szóval ne aggódj,ha zavar,hogy nincs fent képed akkor tegyél ki egyet, válasz egy aranyos képet amin TE vagy.

18/L

2013. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
en is igy vagyok, mint te. Igaz regen nem volt rolam kint kep, de azert egy webkameras jolsikerult kepet kitettem, hogy azert tudjak az ismeroseim hogy nezek ki. igaz a kep tobb, mint egy eves :D amin bejeloltek azokrol is leszedtem a jelolest, mert nem tetszettek. nem szeretem a facebookot es fotogen se vagyok, de meg midnig jobb, ha "szuz" a facebookom, mintha mindenfele idiotasaggal lenne teletomve.
2013. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez komoly? miért lenne gáz, inkább azok a "gázak" akik 220 féle fotot tesznek fel, ugyanabban a helységban és pozban. Egyáltalán milyen világban élünk már? miért lenne gáz az, hogy nem teszel fel magadról képet? majd ha úgy érzed kiteszel, fiatal vagy még, fejlődsz változol az is lehet, hogy akik a te korodban vannak, kitesznek mindenféle képeket amiket később már talán lesem tudnak szedni, mert ami egyszer a netre felkerül... majd megbánják. Én is tettem ki 16 évesen olyan képeket amiket ma már egyáltalán nem tennék, mázli, hogy gyerekkoromban nem volt facebook, mert a mai 12 évesek is amiket kiirnak, kitesznek...
2013. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 senior24 ***** válasza:
30%

Hidd el h egyáltalán nem gáz!Sőt!Nagyon sok ember van akik az ilyeneket tisztelik mint Te!Hiszen ha megnézzük h milyenek a mai....-k,akkor láthatod h fent van róluk tényleg vagy 220 féle kép ugyanabban a helyiségben,ráadásul dugjál meg ruhában,probálnak minél jobban cicalányok lenni és minél nagyobb k'rvának látszani,de természetesen kikérik maguknak.Tudod ezek versenyeznek h kinek minél több ismeröse legyen és minél r'bacosabb rucikban legyenek fel,mert akkor "gáz" lesz az osztályaban és az "tök ciki".

Az h mennyire OVODÁS GONDOLKODÁSUK van,arrol inkább nem ejtenék szót,mert oldalakat lehetne roluk irni.Legyen ez az ö bajuk.

Söt még az is "divat" többek közt,h felmegy egy 12-14 éves KISLÁNY vagy KISFIU és beirja az adatlapjára h ö 25 éves.Stb.stb.stb.

Ha meg baj van,akkor meg természetesen ök nem tehetnek semmiről és ök ezt nem akarták.Egyébként van egy csomo nö ismerösöm,akik az értelmes normálisabb nők közé tartoznak,akik nem ribik és hidd el h egész máshogyan néz ki az adatlapjuk,de ez szinte az összes normálisabb nönél igy van!

Te tudod,de az a baj h számotokra már minden "ciki",meg "tök gáz". Rengeteg olyan kis tini van,akik csak azért mennek bele dolgokba,mert az osztály legnagyobb pofájával rendelkezö könnyen kapható elkényeztetett gazdagék pofátlan flegma kis 14 éves lelkiismeret-furdalás mentes csemetéje cikinek tartja és kiröhögik a normálisabbat,meg beégetik,megalázzák,kiközösitik,manipulálják,és elvégeztetik a "piszkos munkájukat" és még annyit kell roluk,bocsánat ezekröl tudnih már 13-14 évesen több f'szt fogtak mint kilincset és a normálisabbak meg probálnak beilleszkedni és igyekeznek "nem szüzek " maradni(mert "ciki" már az is) és elkövetnek mindent h valaki vagy valakik felcsinálják egy Sound-on.Nem vicc!Nagyon sok ilyen eset van!

Mondom,te tudod,de én a helyedben és sokan másik is,maradnának a NŐ kategoriában!

2013. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a normális emberek életének 99%-a a facebook-on kívül zajlik, ezért nem gáz. Tök lényegtelen igazából.
2013. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz, hogy nincs kint magadról egy kép, mert akkor minek vagy fent egyáltalán a fb-n? Utcára azért kimersz menni , mert nem vagy fotogén? Mert ha kimersz menni, akkor ennyi erővel fb-re is feltehetnél egy képet, sőt kicsit meg photoshoppolod és már is jobban fogsz rajta kinézni. De ebből is látszik tökre önbizalom hiányos lány vagy, és elsőnek ezen kellene javítanod, utána meg a többi szép sorban. Csak arra kérlek, hogy ne foglalkozzál azokkal az emberekkel, akik azt mondják, hogy nem gáz, mert azok csak lehúznak téged , az ő savanyú életükhöz. Lásd Senior24.
2013. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Ne beszélj már ilyen hülyeségeket előző. Egyáltalán nem gáz, ha nincs képe fenn! Miért lenne? Mert valaki azt mondja?


Nekem sincs. Illetve van 1-2, de profilképem nincs. Annyit nem facezek, meg nincs kedvem a feltöltéssel bajlódni.

És legalább nem töltheti le észrevétlenül bárki a képeimet.

Ha te sem szeretnél, ne rakj fel képeket. Főleg ne más kedvéért. Ha akar, ő feltesz magáról 1000-et, de téged ne piszkáljon ezért. Nincs jobb dolga?

2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

És légyszi, ne te döntsd el, hogy kinek van vagy nincs savanyú élete. A kommented alapján neked van.

Ezzel nem bántani akarlak.

2013. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!