Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz vagy nem? Sajnos...

Nagyon gáz vagy nem? Sajnos egyáltalán nem vagyok fotogén, így egy kép sincs rólam Facebookon, de mindenkiről csomó van .17/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

rólam sincs egy kép se

és azért vagyok fent, mert az egyetemen a tanárok már a facebook-on csinálnak csoportot, ahol elküldik a tananyagokat, ezért így egyszerűbb


Ha érdekel, akkor tegyél fel képet, ha nem érdekel, akkor meg ne...


Ha azért nincs fent képed, mert nem izgat, akkor nincs vele gond. Ha viszont azért nincs, mert nem érzed magad elég jónak ahhoz, hogy beállhass a sorba... nos az nem jó. (Mindenkinek joga van közhelyesnek, és tucatnak lenni.)


Ne érezd magad kevesebbnek az átlagnál.

Ha nem tudsz jó fejet vágni a képen, akkor vedd poénra és grimaszolj, vagy ilyesmi.

De ne görcsölj rajta.

2013. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

HA NEKED AZ JÓ,HOGY NINCS FENT KÉP,AKKOR MÁS VÉLEMÉNYÉVEL NE FOGLALKOZZ!!Hidd el,akkor majd téged se piszkálnak.


17/L

2013. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 forgital válasza:
0%
Vagy csak te látod magad annak vagy tényleg csúnya vagy! Szerinted így kép nélkül érdemben hozzá tudunk szólni??
2013. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
azért szerencsére normális válaszokat is kapsz, de meglátszik a szellemi színvonal a hasznosság visszajelzésén... a facebook nem a képek miatt van, ezt még a butább emberek is tudják... probálj meg 1 képet csinálni, én sem vagyok fotogén, akár még igazolvány kép szerü is jo, vagy ha van ballagásid. életem legjobb képe a jogsis képem, de az ugye nem szines. növérem segitségével sikerült hasonlot késziteni, mai napig megfelelö profilkép. akinek meg ez a lényeg hogy nézel ki... ha szerencséje van, talán felnö egyszer. ha meg nem, épp elég kegyetlen lesz az élete ha folyton mások dolgain háborog, elfajulhat a dolog annyira hogy még akár kezeltetni is kell :D de szerencsére ez ritka. tudod, ez egyfajta unatkozo öregasszony betegség, amikor senki nem szeret, ezért mások ekézésben találnak csak kielégülést, ami néha durva tud lenni. tehát ne állj be a sorba, amig épp ésszel fel tudod fogni hogy nyilván nem ez a legfontosabb dolog a világon, addig nincs gáz :D
2013. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
szerintem nem gáz, rólam sincs egy kép se. és lehet, hogy másoknak vannak fönt képei, de aki ismer, az tudja, hogy hogy nézel ki
2013. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Küldj egy képet és megmondom hogy gáz-e? ^^
2013. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
az istenért miért lenne már gáz? csomó barátomnak is csak valami akármilyen kép van feltöltve, és szerintem nem is kell olyan sok kép(sok a pedo..) és mások véleményével meg nem kell foglalkozni :)
2013. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!