Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti nem érezitek szánalmasnak,...

Ti nem érezitek szánalmasnak, bántónak ha nem írnak vissza nektek facebookon pedig kiirja hogy látta és akkot sem írnak? Mit csináltok ilyenkor? 15/l

Figyelt kérdés
Főleg legjobb barátnő, és felnottek akkikel nagyon jó a kapcsolatom...
2013. júl. 24. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet, hogy csak azért nem ír vissza, mert épp csak bekukkantott facebookra?


Nekem csomószor van olyan, hogy benézek elolvasom ami történt, de válaszolni vagy kommentelnia kkor nincs időm.

2013. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó egyszer kétszere elnézem... De folyamatosan..már hogy 2 napja..
2013. júl. 24. 14:43
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és igen visszamenőleg pedig 5ből csak 1 ír.. Szóval..
2013. júl. 24. 14:45
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Ugye az nem szánalmas, aki nincs is a "fészbukon"?
2013. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb problémád sose legyen.

Egyébként ha ilyen van én is néha aggódni szoktam, hogy vajon miért nem írnak vissza, esetleg haragszanak rám?

Nekem is szokott olyan lenni, hogy csak fellépek, megnézem, hogy van-e valami tényleg lényeges üzenet, mert kevés időm van, vagy csak nincs kedvem valamilyen témával foglalkozni. Aztán úgy döntök majd később válaszolok. De van olyan is, hogy elfelejtek.

Írj rá megint pár nap múlva az illetőre, hátha nála is ez a helyzet.

2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem.. De ha nem ír vissza bunkó módon ..
2013. júl. 24. 15:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted bunkó, akkor oltsad :D
2013. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

uuuh de szánalmas, képzeld egyes embereknek van jobb dolguk mint a facebukot bámulni üvges képpel. Az egy dolog hogy neked ez a legfontosabb de tudod nem mindenkinek.Vagy egyszerően csak téged nem bírnak ilyen is van...

16/L

2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kedves utolsó lehet hogy ott tartja egy barátjával a kapcsolatot ,netalán irigy vagy vagy m attól még lehet élete eljárhat másokkal stb

és igenis bunkósság kivéve ha másnap vagy vmikor visszaír stb legalább annyi emberségf legyen benne hogy visszaírjon hogy "bocs nem akarod veled beszélni" ,esetleg "nem érek rá"

amúgy meg ha olyan jó barátnők vagytok akkor biztos találkoztok egymással vagy ha nem akkor hívd el valahova.

2013. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én pl itt tudok beszélni a barátommal,mert meszse vagyunk egymástól,és egy csomó barátnőmmel is. Általában megvan, mikor vagyunk fenn, s akkor beszélünk, de egyszer egyszer előfordzlt, hogy nem ír vissza, de rá nem jellemző. Barátnőm csinálja azt, ír reggel, írom jó reggelt szia elolvassa, rá 2 3 óra múlva ír vissza, este van, hogy el sem köszön.. Ha dolga van, anynit megírhatna, hogy nem ér rá a csajszi nem?
2013. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!