Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyomulásnak veszitek, ha...

Nyomulásnak veszitek, ha valaki gyakran ír nektek Facebookon?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen hangnem, milyen téma, és mennyire idegesítő. :D lehet csak rádír, beszélni akar, ennyi. De igen lehet nyomulás jele is. De sztem ez függ a 2 ember személyiségétől, kapcsolatától nagyban. Pl ha barátnőm (én lány vagyok) gyakran rám ír, nem veszem nyomulásnak, szal érted :)
2013. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is igazán az a "nyomulás" vagy az idegesítő, amikor valaki minden nap rád ír. Az, amikor még azt is akarja tudni, hogy mekkorát szartál, mi volt benne, és mit ettél előtte viszont rohadtul ki tud hozni a sodromból. Persze, oké, ha elmélyülünk valamiben nincs ezzel baj, de amikor csak ír random írok valamit, hogy pl.: láttam egy göndör szőrű kiskutyát amint a gazdája sétáltatja, egyből akarja tudni, hogy ki a gazdája, milyen színű kutya, a gazda férfi/nő, hány éves lehetett, szart e már a kutya a fánál, meg ilyen tök lényegtelen, hülyeségekkel akar szóval tartani.
2013. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont ha hülye a téma nem írok vissza.. [Szia, szia, mizu?, semmi ott?, itt se.., okés szia, szia <--na ez NAGYON zavar..]..ha normális dolgokról lehet vele beszélni egyáltalán nem zavar..
2013. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ az ember személyiségétől. Van, akit le is tiltottam a chatről e miatt, van, akivel minden nap szívesen beszélgetek.
2013. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ez attól is függ, hogy milyen viszonyban vagyok az illetővel, milyen a téma, stb. Viszont vannak olyan ismerőseim, akiknél elég egyértelmű, hogy csak nyomulnak, azért írnak rám. Ez sem annyira idegesítő, viszont az borzasztó, amikor ötmilliószor elmondtad már az illetőnek, hogy hagyjon békén, és még mindig nem fogta fel.
2013. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten veszem annak,mivel nagyon leszűkítettem az ismerősi körömet,szóval csak a legjobbak vannak fent most az új Facebookomon.De mikor olyanok jelöltek be,hogy azt se tudtam,hogy ki az,aztán még rám is írt,na akkor az nem volt valami kellemes..sokszor idegesítő volt.

Aztán volt egy lány,aki nagyon idegesítően írt,így is beszélt..szinte mindennap találkoztunk a buszmegállóban suli időben és minden reggel meg is krdezte,hogy "Sziia,mizu?"..hú,már így az utolsó napokban elgondolkoztam,hogy vajon leüssem-e,vagy megmondjam neki a tutit,dehát nem tettem.

Engem a "porszívótémák" nem érdekelnek=az olyan dolgokat hívom így,amik arról szólnak,hogy például mit csinált tegnap vagy egy héttel azelőtt,vagy például mit evett,vagy a kutyáját hogy hívják és mennyit zabál,vagy ...szóval ilyenek,amik egyáltalán nem érdekelnek.Persze mindig végighallgatom az embereket,mert érdekes,hogy milyen örömmel mesélnek teljesen hétköznapi dolgokat..és aztán nem mondanak utána semmi tanulságot,semmi lelki témát,hogy ezaz esemény hogyan hatott rájuk..stb.

Na aztán végülis Facebookról azóta letiltottam a csajt,mert mindennap rám írt,mindennap tökre érdektelen témákról akart beszélni,ja meg állandóan azt kérdezgette,hogy "jössz velem?milyen busszal megyünk?"..-.-"

Ez még nem is idegesített volna annyira,de az,amikor már megsértődött,hogy nem megyek vele,az már idegesített..azt mondogatta,hogy milyen szemét vagyok.-.-"


Én kerülöm az ilyen energiavámpírokat..nekem ez már az volt.


17/L

2013. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar senki, nyugodtan írhatnak. :) Bár nekem ok nélkül nem szoktak üzenetet írni, meg általában mindig ugyanazzal a 3-4 emberrel levelezünk, a többiekkel max. pár szó erejéig.

És nem veszem nyomulásnak, mert szívesen beszélgetek bárkivel, ha van valami normális téma.

2013. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de általában nagyon idegesít. Nem szeretek facebook-on ismerkedni (mert általában ilyenek írnak rám), inkább kapcsolatfenntartásra használom. Ezért nem épp a kedvencem, ha napi szinten 5x rámír egy aligismerős.
2013. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!