Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha a 14 éves...

Mit tennétek, ha a 14 éves lányotokról kiderülne, hogy félmeztelen/provokatív képeket tesz ki a netre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Javítsatok ki, ha tévednék (még sosem volt 14 éves gyerekem): ha ilyet tesz egy lány, azzal minden rendben van? Úgy értem boldog, jó a családi légköre? Vannak feladatai, amit esetleg számon kérnek rajta (pl. mosogatás, takarítás)? Ismerik a szüleik az ilyen gyereket? Van otthon elég kommunikáció, szeretet?

Nekem rögtön az ugrik be, hogy ezzel a gyerekkel a kutya sem foglalkozik, és azt tesz, amit akar.

2013. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem tennék fel sehova ilyen képeket...egy 14 éves lány
2013. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

a mi sulinkban van egy ilyen lány, csak ő a volt barátjának küldte el a képeket, amik később mikor összevesztek elkerültek máshoz is, majd ki facebookra, a lány meg nem győzte törölgetni. iszik, cigizik, egy szóval ribizli lett. anyukája folyton dolgozik, apukája távol él, elváltak. nincs aki foglalkozzon vele, értékrendet nem neveltek belé, se jómodort és illemet. nekem is sokat dolgozik az anyukám, de mindig fordított rám időt, ha ő nem tudott figyelni rám, ott volt a mamám, apukám meg nem lakik velünk, rá ilyenekben annyira nem lehetett számítani, főleg mert 3 hetente látjuk a külföldi munkája miatt. belém mindent belém neveltek amit kellett:D ha egy hónapra is itthon hagynának egyedül sem csinálnék semmit, a barátokkal való beszélgetésen, az olvasáson meg a zenehallgatáson kívül:D lehet kicsit jobban oda kéne figyelni a lányra, és én mint szintén 14 éves lány, azt mondom, hogy az tényleg semmit nem tesz ha tiltod, mert akkor tényleg tuti hadjárat lenne belőle, amivel csak rontasz a helyzeten. jobban oda kéne rá figyelni, több közös program, kirándulás ilyesmik, és mindenképpen beszéld meg vele, hogy ezt miért tette. ha elvonás nem is, de amit előttem írtak, hogy csak x időt gépezhet, az jó ötlet, mondjuk én inkább 1 órára voksolnék.:) remélem valamit segítettem:)


szintén 14/L

2013. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne mit takar a félmeztelen kép? Mert például egy fürdőruhás képpel semmi baj nincsen, ha csak nem pucsit rajta.
2013. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!