Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Mit szólnátok hozzá,...

Anyukák! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotokról kiderülne, h nemi életet él a barátjával és azon belül is az análszexnek hódol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 13:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%

17 évesen kezdtem én is szexuális életet élni, szóval semmit. Az, hogy milyen szokásaik vannak az ágyban nem rám tartozik. Ahogy az anyám szexuális életének részletei nem érdekelnek, úgy a lányomé sem fognak. Mindenki úgy csinálja, ahogy élvezi.

32/N 3 éves kislánnyal :)

2013. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 Ant39 válasza:
83%
Szerinted ,ha fakanállal őriznéd az megoldaná a problémát. Ami igazán nem is az ,jövőre 18 lesz és akkor semmi közöd sincs hogy a lányod mivel tölti az idejét. Azt hogy én mit szólnék hozzá mint anya az más kérdés. azonban ha már ennyire tudod mit csinál ,akkor világosítsd fel hogy milyen fertőzéseket kaphat ha nem vigyáz.
2013. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
87%

17 évesen megkezdett nemi élet, ha stabil kapcsolatban történik (tehát nem a suliwécében felváltva az osztálytársakkal), akkor első körben semmit nem szólnék, maximum megkérdezném, milyen védekezési formát választottak, és szüksége van-e segítségre vagy tanácsra.


Az análszexszel kapcsolatban azért felvilágosítanám az orvos ismerősöm néhány tapasztalatával, aztán eldöntheti, kell-e ez neki.

2013. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
61%
A kezébe nyomnék egy orvosi könyvet, amiben benne van, hogy mi a hosszabb távú következménye annak, ha valaki rendszeresen és nem alkalomszerűen hódol ennek a szexuális tevékenységnek:DD
2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
87%

hát azt, hogy saját döntése. sokan kedvelik a szexnek ezt a formáját, férfiak és lányok is, sőt még sokkal cifrább dolgok is vannak.

remélhetőleg nem esik túlzásokba, mert az okozhat későbbiekben problémát (ahogy olvastam a neten), de remélhetőleg tájékozódik ezekről a dolgokról.

2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, hogy az anyukák mit szólnának, azt nem tudom, én apukaként a világon semmit, ez ugyanis egy olyan területe a a gyerek életének, amihez a világon semmi közöm. Mondjuk annyira én is képben vagyok a dologban:), hogy ha megtisztelve a bizalmával hozzám fordulna tanácsért, képes lennék értelmesen reagálni:)
2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Hát remélem akkor nem lesz gond.
2013. jan. 15. 13:54
 8/52 agi91babe ***** válasza:
38%
Semmit. Nemsoká nagykorú,lassan felnőtt nő már. Ha állandó barátja van már, akkor pedig had fedezzék fel ezeket. A szexualitás a legtermészetesebb dolog a világon. Análszex..na és? ha neki ez tetszik? ez miért baj? mivel rosszabb mint a vaginális?
2013. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
72%

Mit is kellene szólnom hozzá? 1 év múlva nagykorú, szinte már azt csinál, amit akar. Nyilván nem dísznek tartja a barátját, tehát egyértelmű, hogy egy idő után szexuális életet is élnek. Ha ezt 17 évesen kezdi el, még örülnék is, hogy nem 14 évesen jutott eszébe, mint a nagy átlagnak.


Imádom, amikor itt sok szülő úgy csinál, mintha őket 17-8 évesen nem érdekelte volna a másik nem és a szexualitás...


Az anál részről annyit: bármennyire ciki is, esetleg megkérdezném, hogy tisztában van-e vele, hogy ha tényleg nagyon sűrűn csinálja, akkor károsodhatnak a szövetek, és emiatt súlyos fájdalmai és betegségek is kialakulhatnak? Egyébiránt nem hiszem, hogy rám tartozó téma lenne, ahogy az sem, hogy éppen orálisan vagy akárhogy is szeretkeznek. Az a fontos, hogy vigyázzon az egészségére, a higiéniára és figyeljen oda szigorúan a védekezésre. Ha van annyira felelősségteljes, hogy ezt megteszi, nem hiszem, hogy lenne min kiakadni.

2013. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
87%

"mivel rosszabb mint a vaginális?"


Nem rosszabb, csak sok szempontból veszélyesebb, és ha valaki felelőtlenül csinálja, akkor nagyon komoly következményei is lehetnek.

2013. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!