Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Mit szólnátok hozzá,...

Anyukák! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotokról kiderülne, h nemi életet él a barátjával és azon belül is az análszexnek hódol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 13:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
20%
Én arra gondolnék, hogy a fiú kényszeríti, érzelmileg zsarolja.
2013. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
54%
Látom "konzervatívék" most épp az értelmező szótárral vannak haragban (#27)...
2013. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mi hogyan reagálnánk, ugyanis a te barátnődnek csak egy anyja van, és az úgy fog reagálni, ahogy... Sok jóra ne számíts abból, amit eddig tudunk...
2013. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

LOL

[link]

2013. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Kétágú műfarok.

Amúgy nem tudom mi történt, sok jó nem, ki van kapcsolva, olajat meg nem öntök a tűzre.

2013. jan. 15. 19:44
 36/52 anonim válasza:
66%
Szerintem ilyenkor a legfontosabb, hogy ha van valami fejlemény azt velünk is oszd meg.
2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Kérdező (#35) azért szerintem egy vibri nem tartozik az űbergáz dolgok közé, akkor se, ha kétágú:) - lehet, 20 éve még az volt, most ezerszámra kínálják még a Vaterán is:) Anyuci meg nem hinném, hogy magától eljutna ebből az édeshármas gondolatáig...

Lásd be, az sokkal gázabb lett volna, ha egy ilyen akció közben benyit...

2013. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is volt vibrátorom már 16 évesen is ha jól emlékszem. Bár én elraktam, a szüleim meg nem kutakodtak a szobámban soha. De ha megtalálták volna, akkor is mit tudtak volna mondani? Dobjam ki? Attól jobb lesz? Nem hiszem, hogy ilyen szentségtörés lenne egy vibrátor. Szerintem minden második nőnek van, nem is egy..
2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
69%

A barátnőd anyukája tényleg hülye, ha a vibrin kiakad, kb. minden második nőnek/tininek van.

Ráadásul ha nincs is, akkor is maszturbál, teljesen mindegy, hogy a kis kezecskéjével vagy sem :)


Majd írd meg mi volt, kíváncsi vagyok!! Remélem semmi gáz.

2013. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
43%

A tinik azért van análoznak, mert úgy hiszik ez fogamzásgátlás egy módja... ez komoly!


Úgy gondolom, hogy egy felnőtt 18 év feletti sokéves kapcsolattal és szexuális kultúrával a háta mögött análozzon, ne pedig egy kis csitri!

2013. jan. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!