Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Mit szólnátok hozzá,...

Anyukák! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotokról kiderülne, h nemi életet él a barátjával és azon belül is az análszexnek hódol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 13:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 agi91babe ***** válasza:
38%
De zavarna.17 évesen a hármasszex...pár év és kiég...
2013. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Hogyan derult fény ilyen dolgokra?

26N

2013. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Én a barát vagyok.

Barátnőm hívott fel, h az anyja felhívta, h a suliból rögtön hazamenjen, mert talált ezt-azt a szobájában és van egy kis megbeszélnivalójuk.

Megtalálta a síkosítót meg a "villát".

2013. jan. 15. 14:42
 24/52 A kérdező kommentje:

Na, hogy?

Gondolom, mint minden anya kutakodott:S

2013. jan. 15. 14:43
 25/52 anonim ***** válasza:

22-es vagyok

En már férjhez mentem és nekem anyám -míg otthon voltam soha nem kutakodott a dolgaim kozott.

Tudta, hogy szexuális életem van a párommal, még kiváltotta nekem a fogamzásgátlót is.

2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
50%
az nem zavarna h szexel, de az h anál meg hármasban is... hát nem tetszene az biztos, h ku.rva lett a lányom.
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
58%
Izé, kedves utolsó, a k... (prostituált) az nem az, aki hármasban vagy csoportban élvezi a szexet, hanem aki élvezet helyett anyagi természetű ellenszolgáltatásért csinálja...
2013. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
76%
Milyen villát...? o_O
2013. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel.

Milyen villát? Arra a vibrátorra gondolsz, ami többágú?

2013. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom mikor lefeküdt a barátjával akkor leült velem beszélni és megkért, hogy írassak fel neki fogamzásgátlót, mert bár használnak óvszert rendszeresen, annyi rémtörténetet hallott már, hogy jobban bízna a fogamzásgátlóban. 16 éves volt ekkor. Nem mondom, hogy repestem a boldogságtól, de mivel akkor már két éve volt együtt a barátjával, várható volt, hogy meg fog történni a dolog, nem ért meglepetésként. Arról nem tudtam, hogy hogy csinálják, és nem is nagyon érdekelt, én sem számoltam be neki arról, hogy az apjával hogy csináljuk... Nem tudom, hogy nálatok ez hogy derült ki, de igen érdekesnek tartom, ha a lányod eléd állt és elmodnta, hogy ők análszexelnek. De ha én megtudtam volna ezt a lányomról, akkor sem szóltam volna semmit. Mit kellett volna? Tiltani? Ugyan már, ne legyünk nevetségesek... Maximum keresnék neki néhány cikket, ami a biztonságos análszex szabályairól szól. Ha akarja, úgyis csinálni fogja. És mi is kipróbáltuk annak idején az apjával. Nem mondom, hogy mindennaposnak kell lennie, de akinek az értékrendjébe belefér, az néha feldobhatja vele a szexuális életét, ezzel semmi gond nincs. Ha valaki undorodik tőle, az pedig az ő dolga, de ezt nem kell másokra is ráerőltetni, ugyanúgy, mint ahogy mi sem erőltetjük rá senkire az análszexet, hogy márpedig csinálja. 40/N
2013. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!