Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Mit szólnátok hozzá,...

Anyukák! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotokról kiderülne, h nemi életet él a barátjával és azon belül is az análszexnek hódol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 13:45
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
38%
Aki lepontozta az előző választ, az nincs tisztában a mai fiatalság elfuserált gondolkodásával. De hát ti tudjátok!
2013. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 agi91babe ***** válasza:
Én is lepontoztalak utolsó válaszadó, mert ez az amerikai tinédzserek körében terjed, nem nálunk. kicsit nézz utána.
2013. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
47%

#41, én is lepontoztalak, mert a jelek szerint nem jött még szembe számodra, hogy a szexualitás gyakorlata a legteljesebb mértékben magánügy, ami a törvényes korlátokon belül, szabad akaratból történik, ahhoz senki másnak a világon semmi köze. Semmi szükség kukkolókra, drukkerekre és ellendrukkerekre, önjelölt gyertyatartókra...

Az "o tempora, o mores" (ó idők, ó erkölcsök) meg egy 2000 éves nagyon avas duma... én akkor kezdek majd aggódni a saját leépülésemen, ha majd azon kapom magam először, hogy a "mai fiatalság elfuserált erkölcsei"-t ostorozom...

2013. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Na nem volt balhé, csak elővette az anyja, h 17 évesen azért ennyire nem kellene belelendülni, mert mi lesz később.
2013. jan. 16. 14:19
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez így szerintem teljesen OK, anyuka annyit tett, ami szülőként kötelessége, elmondta a véleményét.

További sok boldogságot (a testi örömökben is:))!

2013. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
45%
Már nem azért de a szexualitás 18 év alatt nem magánügy amennyiben nem érett a gyerek, /mert most gyerekekről beszélünk/ se lelkileg, sem érzelmileg!
2013. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy az amerikai tinédzsereknél is létezik az elfuserált gondolkodás, de tapasztalatból tudom hogy Magyarországon is ez dívik, és nem az elmaradott vidékre kell gondolni!!!
2013. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 agi91babe ***** válasza:
46%
"Elmaradott vidék"...na szívem minden szavaddal jellemzed ám magadat.
2013. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
79%

" Már nem azért de a szexualitás 18 év alatt nem magánügy amennyiben nem érett a gyerek, /mert most gyerekekről beszélünk/ se lelkileg, sem érzelmileg!"


Már nem azért, de ha ez hivatalosan így van, akkor vajon miért 14 éves kor a beleegyezési korhatár (azaz a korhatár ahhoz, hogy eldönthesse a FIATALKORÚ - nem gyerek -, hogy akar-e szexuális kapcsolatot létesíteni, valamint hogy testileg/lelkileg felkészültnek érzi-e magát erre)?


Azért, mert ma a hivatalos álláspont az, hogy ennyi idősen már lehet annyira érett az illető, hogy erről döntsön. Ennek nyilván megvan a biológiai, pszichológiai háttere, lévén, hogy Európa nagy részén szintén ennyi a belegyezési korhatár.


Nem azt mondom, hogy 14 évesek szexeljenek annyit, amennyit csak jól esik, és minél előbb - de bocsáss már meg, 17 évesen hadd legyen már egy majdnem felnőtt nő magánügye, hogy szeretkezik-e a barátjával vagy sem, és hogy azt milyen módon teszi.


Gondolom neked sem szól bele senki abba, hogy éppen análisan vagy orálisan elégíted-e ki a párodat/férjedet/fene tudja midet, holott a stílusod alapján rád is lehetne mondani, hogy nem vagy elég érett dolgokra (pl. mert azt hiszed, hogy a korod miatt már pálcát törhetsz mások felett).

2013. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha 17 lennék és ilyet csinálnék, akkor nem az érdekelne, hogy anya mit gondol, de apa fejét nem akarnám látni, mikor megtudja :D


Persze ez nem kérdés,mert nem 17 vagyok és nem csinálok ilyeneket, de akkor is :D

Szerintem egy apának ez nagyobb trauma.

2013. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!