Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félmeztelen képeket találtam...

Félmeztelen képeket találtam a számítógépemen a 12 éves húgomról. Mit kéne tennem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát, a húgomnak van egy saját felhasználói fiókja az én számítógépemen és a minap néztem, már megint miféle dolgokkal rakta tele a gépet.

Sosem szoktam kutakodni utána, vagy nézegetni mit tevékenykedik a gépen, de azért aggódom érte. Két éve van meg ez a fiók és ez idő alatt most néztem bele "mélyebben" másodjára.

Amikor először belenéztem ( már szerintem több, mint 1 éve ) Akkor is olyan MSN bezsélgetést találtam egy sráccal, hogy "hú, de megd*gnálak" , és olyanokat kérdezett a húgomtól, hogy szűz-e még, stb... Akkor volt 11 éves...

Most pedig olyan képeket találtam, hogy bugyiban és melltartóban fotózza magát, olyan képeket készít ahol kint van a tangája direkt ( kb egy hónapja hord, előtte kifejezetten gyűlölte ) Vagy csak olyat, amin Ő nem is látszódik csak a térdétől a köldökéig, bugyiban...

Gondolom, nem teszi fel semmilyen oldalra, de azért aggódom.

Mikor ez a fiús eset volt, szóltam a szüleimnek de nem nagyon foglalkoztak vele, félek most sem érdekelné Őket túlságosan. Szerintem túl hosszú pórázra van engedve, ebben a tanévben nem is tanult szinte semmit, romlanak a jegyei és amikor hazajön, már szinte megy is el ide-oda, van, hogy már csak sötétben jön haza...

Én csak aggódom és megvédeni szeretném de ezt nem érti. Nem szeretném, hogy olyan legyen mint én akinek van elég esze, de mégis csak átbukdácsol az iskolán, mert lusta tanulni. Bár én sosem csináltam ilyeneket, csak szimplán kamaszodtam és lusta voltam...


Mi a véleményetek, mit kéne tennem?


20/L


2011. ápr. 7. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj a szüleidnek, ez nem játék. Vannak helyzetek, amikor nincs helye a betyárbecsületnek. Én pl. mindig falaztam a tesómnak, de amikor rajtakaptam, hogy tüzezik a száraz kukoricaszárból rakott gúla belsejében, szóltam anyuéknak.
2011. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy gondolod a szüleid nem foglalkoznak vele, akkor beszélj vele te. Magyarázd el, hogy milyen veszélyes ez, hogy nem biztos, hogy egy 16 éves fiúval levelez és annak küldi a képeket, lehet, hogy az egy 60 éves állat.
2011. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"rajtakaptam, hogy tüzezik a száraz kukoricaszárból rakott gúla belsejében,"


Mit csinál a micsodában?

2011. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
71%
2 apai pofon kene neki .Hova jutott ez a vilag h 12 evesen egyaltalan tangat hordanak ,nem h meg fotozzak magukat a tukorben.Egy 12 eves megcsak nem is kamasz hanem szaros kisgyerek.A szuleidnek kene a kormere nezni nem neked.Persze jo h aggodsz erte ,de a szuleid dolga lenne odafigyelni ra es "rovidebb porazon tartani".
2011. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Szólj a szüleidnek.Írtad, hogy mostanában nagyon elengedte magát, eljárkál nem is tanul szinte semmit, romlottak a jegyei is..

Egyértelmű, hogy kezd elromlani'. úgyhogy beszélj a szüleiddel. Találjatok ki valamit, nehogy olyan legyen, mint manapság a legtöbb tini:S.

2011. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

"nem biztos, hogy egy 16 éves fiúval levelez és annak küldi a képeket, lehet, hogy az egy 60 éves állat."


Mellesleg nincs a kettő között semmi egy 12 éves esetében!

2011. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15:10!

Gyufát gyújtogatott az összerakott száraz kukoricaszárba bújva.

2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ja és mellesleg ez a srác akivel annó a húgom levelezett, nem olyan rég írt nekem több levelet is, hogy " szia, jó a melled, nem d*ugunk? "

A fiú 15 éves...

Sajnos személyesen ismerjük, a húgom szerelmes volt belé.

Nem lehet vele beszélni, nem hallgat rám, csak vonja a vállat mikor szóba hozok valami ilyesmit. És nem tűnik fel, hogy a rossz úton halad, mindenre az a válasza, hogy " hogyne "... meg "persze" ..

Nem hiszem, hogy valakinek is küldözgetné a képeket, de aggódom. Ha szólok a szüleimnek, max megemlítik a húgomnak, de nem igazán foglalkoznak vele aztán a húgom meg nem fog nekem semmit elmondani, mert nem fog bennem megbízni....

Tényleg nem tudom, mit tegyek.

Egyszer már sikerült meggyőznöm, hogy vegye le facebookról azt a képet, ahol egy lánynak ad szájrapuszit mert ez nem játék és nem az internetre való oda, ahol akárki megnézheti. Főleg 12 évesen....

Legszívesebben felképelném, igazából.. De sajnos nem tehetem, mert a szüleim által én lennék megszidva...

Lehetetlen helyzetnek látom az egészet...

2011. ápr. 7. 15:27
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Akkor vedd fel a gatyát te , ha már a szüleid ilyen lazán fogják, az amúgy szépen szétcsúszni készülő személyiséget...

Beszéld meg vele, hogy mennyire aggódsz, és a többi aggodalmaidat. mond meg neki, hogy nem szeretném, hogy rossz útra térj, ezért vagyok veled ilyen.


Ha a szép szó nem beszél, akkor ítéld szobafogságra, és tiltsd meg neki a számítógépezést. Továbbá töröld le a kompromittáló képeket a gépéről, akár tetszik neki akár nem.

Vagy szimplán ne is foglalkozz vele, csináld vele azt, amit ő tesz veled! Persze miután beszéltél vele, hogy mennyire aggódsz érte..Hátha így utána leesik neki, hogy fontos vagy neki és hogy csak szeretetből vagy vele ilyen.

2011. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
A szüleidet miért nem érdekli ez? Elég érdekes, akkor ijessz rájuk, kicsit színezd ki a dolgot, hogy a húgod körmére nézzenek. Mondjuk meztelen fotókat találtál, amiket lehet elküldött, arra gyanakszol, hogy lehet már nem is szűz, és nem kéne elbeszélgetni vele. Próbáld a lehető legijesztőbb formában előadni.
2011. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!