Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félmeztelen képeket találtam...

Félmeztelen képeket találtam a számítógépemen a 12 éves húgomról. Mit kéne tennem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát, a húgomnak van egy saját felhasználói fiókja az én számítógépemen és a minap néztem, már megint miféle dolgokkal rakta tele a gépet.

Sosem szoktam kutakodni utána, vagy nézegetni mit tevékenykedik a gépen, de azért aggódom érte. Két éve van meg ez a fiók és ez idő alatt most néztem bele "mélyebben" másodjára.

Amikor először belenéztem ( már szerintem több, mint 1 éve ) Akkor is olyan MSN bezsélgetést találtam egy sráccal, hogy "hú, de megd*gnálak" , és olyanokat kérdezett a húgomtól, hogy szűz-e még, stb... Akkor volt 11 éves...

Most pedig olyan képeket találtam, hogy bugyiban és melltartóban fotózza magát, olyan képeket készít ahol kint van a tangája direkt ( kb egy hónapja hord, előtte kifejezetten gyűlölte ) Vagy csak olyat, amin Ő nem is látszódik csak a térdétől a köldökéig, bugyiban...

Gondolom, nem teszi fel semmilyen oldalra, de azért aggódom.

Mikor ez a fiús eset volt, szóltam a szüleimnek de nem nagyon foglalkoztak vele, félek most sem érdekelné Őket túlságosan. Szerintem túl hosszú pórázra van engedve, ebben a tanévben nem is tanult szinte semmit, romlanak a jegyei és amikor hazajön, már szinte megy is el ide-oda, van, hogy már csak sötétben jön haza...

Én csak aggódom és megvédeni szeretném de ezt nem érti. Nem szeretném, hogy olyan legyen mint én akinek van elég esze, de mégis csak átbukdácsol az iskolán, mert lusta tanulni. Bár én sosem csináltam ilyeneket, csak szimplán kamaszodtam és lusta voltam...


Mi a véleményetek, mit kéne tennem?


20/L


2011. ápr. 7. 15:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

mongyuk átküldhetnéd nekem a képeket.


amúgy nincs mit tenni. a húgod egy ordas k.rva lesz, mint a mai fiatal lányok 80%-a.


és hogy őszinte legyek, ezek a lányok nem is érdemelnek többet annál mint, hogy jól megdugják őket...

2011. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell, hogy értse a húgod, hogy ez veszélyes dolog és hogy bármikor bárki visszaélhet a képeivel! Mutasd meg neki a Pedómaci és a Tündérmackó internetes oldalakat. Szerintem iszonyat szégyen, ha valaki ilyenre felkerül!
2011. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Akkor is olyan MSN bezsélgetést találtam egy sráccal, hogy "hú, de megd*gnálak" , és olyanokat kérdezett a húgomtól, hogy szűz-e még, stb... Akkor volt 11 éves... "



Simán rendőrségi feljelentés pedofília miatt.

2011. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azóta mi van? :)
2012. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Figyelj az hogy nem tanul az rosz de hogy egyszer nem akar akkor nem is fog! Inkáb vedd rá valahogy hogy érdekelje. A pucér képekröl az a véleményem, hogy: természetesen ez rosz dolog de mond meg neki, hogy inkáb csak csókolozanak mert azeknek apucér képeknek nincs értelme. Mond meg neki hogy inkább csak csókolózon is birja ki legaláb 14 éves koráig tudom ez korai de szerintem nem veszed rá hogy csak 16-18 éves körátol sexeljen, sajnos! :(

Ez inkább egy tanács mint hogy vélemény rémélem hogy segitetem!

UI: Beszélj vele, és tud hogy minél jobban tiltod annál jobban akarni fogja! Ez mindenre igaz nem csak a sexre. Ez jó ha tudod!

2014. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ha a szüleiteket nem érdekli itt az idő hogy te ülj le vele
2014. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!