Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félmeztelen képeket találtam...

Félmeztelen képeket találtam a számítógépemen a 12 éves húgomról. Mit kéne tennem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát, a húgomnak van egy saját felhasználói fiókja az én számítógépemen és a minap néztem, már megint miféle dolgokkal rakta tele a gépet.

Sosem szoktam kutakodni utána, vagy nézegetni mit tevékenykedik a gépen, de azért aggódom érte. Két éve van meg ez a fiók és ez idő alatt most néztem bele "mélyebben" másodjára.

Amikor először belenéztem ( már szerintem több, mint 1 éve ) Akkor is olyan MSN bezsélgetést találtam egy sráccal, hogy "hú, de megd*gnálak" , és olyanokat kérdezett a húgomtól, hogy szűz-e még, stb... Akkor volt 11 éves...

Most pedig olyan képeket találtam, hogy bugyiban és melltartóban fotózza magát, olyan képeket készít ahol kint van a tangája direkt ( kb egy hónapja hord, előtte kifejezetten gyűlölte ) Vagy csak olyat, amin Ő nem is látszódik csak a térdétől a köldökéig, bugyiban...

Gondolom, nem teszi fel semmilyen oldalra, de azért aggódom.

Mikor ez a fiús eset volt, szóltam a szüleimnek de nem nagyon foglalkoztak vele, félek most sem érdekelné Őket túlságosan. Szerintem túl hosszú pórázra van engedve, ebben a tanévben nem is tanult szinte semmit, romlanak a jegyei és amikor hazajön, már szinte megy is el ide-oda, van, hogy már csak sötétben jön haza...

Én csak aggódom és megvédeni szeretném de ezt nem érti. Nem szeretném, hogy olyan legyen mint én akinek van elég esze, de mégis csak átbukdácsol az iskolán, mert lusta tanulni. Bár én sosem csináltam ilyeneket, csak szimplán kamaszodtam és lusta voltam...


Mi a véleményetek, mit kéne tennem?


20/L


2011. ápr. 7. 15:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

1. Szülőknek szólni

2.Te is beszélj vele

3. újratelepíteni a windowst

4.figyelni hogy miket csinál agépen

2011. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

beszélj a hgoddal

nagyon gáz h ilyen fiatal

aztán megtalálja a neten vmi pedofil azt találkozni akar vele.

2011. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem előbb a húgoddal beszélj! De még az a szerencse, hogy a melle és a puncija nem látszik a képeken.
2011. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

ha a szüleid nem foglalkoztak vele akkor nem csodálom hogy ilyen lett

vigyázz, nehogy túl hamar elveszítse a szüzességét

2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Vele próbáld megbeszélni, de ne úgy, hogy kioktatod,hanem tényszerűen , és értelmesen magyarázd el neki a dolgokat. Ha az nem működik beszélj a szüleivel, hass rájuk. Amúgy szerintem minden lány fotózgatja magát titokban :D
2011. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit megbántani, de milyen szüleitek vannak?

Mi az, hogy nem izgatja őket az ilyesmi?

Meg sötétedés után járkál haza a 12 éves lányuk?

Én 24 éves vagyok, anyukám mégis mindig felhiv, ha későn megyek haza és hasonlók.

Hihetetlen, hogy valaki gyereket vállal, aztán ilyen szinten lesz*rja.

Én amellett, hogy elbeszélgetnék a hugommal, a szüleimet is rendesen kiosztanám, az biztos.

Nyisd fel a szemüket és ne kiméld őket!

Persze nem trágár ordibálásra gondolok, de mondd el nekik, mennyire felelőtlenek.

Talán azt akarják, hogy egyszer a renfdőrség kopogtasson náluk, hogy a lányuk holttestét egy kukában találták meg?

Jó, tudom, ez egy kicsit durva, de ha más nem hat rájuk, tegyél fel ilyen kérdéseket nekik.

A huginak meg mutasd meg a puruttyát, napiszart stb. és mondd meg neki, hogy ha igy folytatja, ő is fel fog kerülni valamelyikre.

És ez még a "legjobb" eshetőség, ha továbbra is igy viselkedik...

L/24

2011. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ha a szüleidet hidegen hagyja, akkor neked kell beszélned vele. Tiltsd el a géptől, ítéld szobafogságra ha az nem segít, hogy szépen elmondod neki, hogy az ilyen fiúk nem szeretik őt, csak arra kell nekik, és ő ehhez fiatal.

esetleg az is hatásos lehet, hogy szemlélteted neki a jövőjét.

Nekem volt egy osztálytársnőm, aki 13 éves és múlt hónapban szült... vele nem törődött senki. Te törődsz vele, és ez szép, értetsd meg vele, hogy a fiúknak nem az ilyen lányok tetszenek, hanem azok akik titkolnak magukból, nem fekszenek le velük, csak ha tényleg szeretik őket, és ha elég érettek hozzá. Az igazi rendes fiúk nem akarnak szexelni csak olyan lánnyal, akit tényleg szeretnek. mondd meg neki, hogy az a fiú nem szereti őt.

2011. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
úgy értettem azt h a jövőjét, hogy a jövőjét, ha ilyen marad, de remélem tudsz neki segíteni :))
2011. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, most már van merre elindulnom :) Sokat segítettetek.

Ma feltétlenül beszélek vele

Köszönöm!

2011. ápr. 8. 09:20
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbálj meg vele beszélni értelmesen, kezeld felnőttként és ne akarj anyáskodni. Inkább legyél egy jó testvér és barátnő egyben, akivel megbeszélhet mindent. Mindemellett mondd el határozottan, hogy amit csinál nagyon rossz és el fog zülleni. Magyarázd el neki, hogy most elronthatja az egész életét, ha nem tanul, pasizik, mutogatja magát.. Mondd el neki őszintén, hogy segíteni szeretnél neki és azt szeretnéd, ha normálisabb útra térne, hogy mennyire örülsz, hogy őszintén tudtok beszélgetni (márha a beszélgetés őszinte és nyílt lesz) és nem szeretnéd, hogy ez a kapcsolat megromoljon, elveszítse a bizalmát feléd, de ha nem változik meg beavatod a szülőket.

Ha ezek után nem változna leültetném a szülőket és elmondanám az egészet az elejétől a végéig, majd megmutatnám a képeket.

A szg-t pedig újratelepíteném és egy fiókot csinálnék rá, amit nyugodtan használhat ő is, így ha szükségesnek érzed minden lelkiismeretfurdalás nélkül bele-belenézhetsz a mappájába.

15/L

2011. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!