Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Feltételeznétek ezt a lányotok...

Feltételeznétek ezt a lányotokról?

Figyelt kérdés

Nos, elsősorban anyukák/apukák válaszát várnám.

Tehát, ha lenne egy 15 éves lányotok, aki már lassan 7 hónapja együtt van a barátjával -aki 17 éves-, feltételeznétek róluk, hogy lefeküdtek?

Még annyi, hogy teljesen kultúráltan viselkednek akár a fiúnál, akár a lánynál vannak, és a fiú tisztelettiudó.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 3. 16:28
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam tisztelettudót akartam írni.
2010. jún. 3. 16:29
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha jóban vagy a lányoddal akk szerintem szólt volna hogy lefeküdtek.Vagy kért volna tőled tanácsot vagy valami ilyesmi. Az enyém így csinálta.

17 éves lány anyukája.

2010. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
hát sztem a lányodat kellene ehhez személyesen ismerni,hogy milyen a személyisége stb.de tudod az ördög sosem alszik...habár az én kislányom még csak 3 hónapos de én már most rettegek h milyen világ lesz akkor.a mostani fiatalok már van h 13-14 évesen elvesztik a szüzességüket.sajnos.....
2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Egyébként gyerekként írtam! Bocsánat, ha megtévesztő volt...

Amúgy én vagyok ebben a helyzetben a 15 éves lány. Még nem feküdtem le a barátommal, viszont anyu ma reggel... Hát nem volt épp kedves.

Mondtam neki, hogy hányingerem van (mellesleg a napokban rosszul voltam, szédültem, stb) és megkérdezte -nagy komolysággal, hogy "Nem vagy kismama, ugye?"

Elég rosszul esett... :(

2010. jún. 3. 16:33
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Miért esett rosszul?Csak hirtelen megijedt szerintem.Ettől még szeret,és nem bántó szándékkal mondta.

Hú,biztos leszakadt róla a víz amikor közölted a tüneteid!:)

Beszélgess vele,és nyugtasd meg,hogy szólni fogsz,ha lesz valami.:)

2010. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Az esett benne rosszul, hogy korábban próbáltam beszélni vele, de nemigen lehet. És abszolút nem támogat. Nem is az, nem szeretnék még most rögtön lefeküdni a barátommal, de azért lassan de biztosan be fog következni, és anya mintha nem akarná tudomásul venni...

És nemhogy segítene, hogy mondjuk hogyan tudnák a legbiztosabbra menni, hanem inkább úgy tesz, mintha nem csinál(hat)nánk. De ha netán baj történne, akkor viszont mindenfélét vágna a fejemhez.

Az meg a másik, hogy ha tényleg most reggel ettől leverte a víz, akkor... Talán segíthetett volna korábban is, vagy akár most! Hogy ne essek teherbe.

2010. jún. 3. 16:44
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Én gondolnék rá anyukád helyében, de nem tartanám rossz dolognak, hiszen, ha felelősségteljesek vagytok, akkor csak nem lehet baj. Azt meg, hogy babát vársz-e, csak azért kérdezte meg, hogy időben tudjatok intézkedni ezügyben.

Egyébként én is voltam ilyen helyzetben, csak az volt a durva, hogy nem volt, akitől terhes lehetnék... Híztam egy kicsit, állandóan rosszul voltam, és amint elpanaszoltam anyumnak ezeket a tüneteket, rájöttem, hogy kissé félreérthető, így gyorsan hozzá is tettem, hogy nem vagyok terhes. Ezután ő elmondta, hogy most akart rákérdezni.

Szóval ne aggódj, nem gondol ő rosszakat rólad, csak félt :)

2010. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon szeretem a lányom és neki is van barátja,feltételezni nem feltételezném róla,de soha! nem lehet tudni.-Még-nem feküdt le a barátjával,de azt mondta,hogy nekem biztos elfogja mondani.Egyedül nevelem.

De ha ő is ilyen panaszokkal fordulna hozzám valószinűleg énis ijedtemben megkérdeztem volna,hisz ez egy anyának nem is tudod elképzelni milyen :).bár majd megtudod.


Hidd el anyud szeret,csakhát őis anyából van és megijedt.

Ne vedd annyira magadra ez nem ellened szól!!

2010. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Csak az a baj, hogyha beszélni szeretnék vele, egyszerűen leráz. De mindegy, hagyom is. :/ Majd lesz valahogy.

Várok még további véleményeket.

2010. jún. 3. 16:55
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Annak idején sajnos az én anyum ezt tabu témaként kezelte. Vele sem lehetett erről beszélni. Még a témát is nagy ívben kerülte. Én elmentem egy nőgyógyászhoz, elmondtam, hogy mi a helyzet (ekkor voltam 18) felírta a fogamzásgátlót, nem is volt semmi gond. Aztán a dobozt direkt kintfelejtettem az asztalomon így már nyilvánvalóvá vált a dolog, muszály volt róla beszélni. Megbeszéltük, tudomásul vette és le volt zárva a dolog. A szép az egészben, hogy az akkori párom a férjem és 5 hónapos a kisfiunk. Én biztosan másként kezelem majd ezt a témát, addig pedig rengeteg időnk van felkészülni rá, hogy előbb utóbb egy kislányt hoz haza.

2010. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!