Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Feltételeznétek ezt a lányotok...

Feltételeznétek ezt a lányotokról?

Figyelt kérdés

Nos, elsősorban anyukák/apukák válaszát várnám.

Tehát, ha lenne egy 15 éves lányotok, aki már lassan 7 hónapja együtt van a barátjával -aki 17 éves-, feltételeznétek róluk, hogy lefeküdtek?

Még annyi, hogy teljesen kultúráltan viselkednek akár a fiúnál, akár a lánynál vannak, és a fiú tisztelettiudó.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 3. 16:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem vettem kioktatásnak a választ. :)

Egyébként az én szüleim is elváltak, anyuval lakok. Nem szeretnék semmit a háta mögött csinálni. Épp ezért próbálok vele beszélni... Nekem jól esne, ha tudná, mi van. De úgy tűnik őt ez nem érdekli... Mit mondhatnék még neki?!

2010. jún. 6. 20:05
 22/30 anonim válasza:
100%

Hidd el nekem érdekli őt,hogy mi van veled..csak ő se tudja,hogy hogyan kezeljen. Már nem vagy kisgyerek,barátod van stb..

Írtad,hogy a te szüleid is elváltak vele élsz. Nem tudom,hogy vannak e testvéreid,de ha belegondolsz egyedülálló anyaként nem könnyű már 1 gyereket se eltartani...

Én annyit mondok,hogy üljetek le és beszéljétek át a dolgokat,mert itt csak az őszinteség segíthet..:)


ultosó válaszadó...18/L

2010. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

20:57

Köszi, azt hiszem ma lesz, hogy leülök mégegyszer beszélni anyuval...

Amúgy már korábban írtam van két idősebb testvérem (1 fiú, 1 lány) De nagyon jó gyerekek vagyunk.:) Soha nem bosszantjuk anyut, tudjuk, hogy neki is nehéz, hogy egyedül kell nevelnie/eltartania bennünket.

2010. jún. 7. 15:46
 24/30 anonim válasza:

remélem tudtam segíteni és megoldódnak a problémák :)

fő az őszinteség és a bizalom...:)

puszii

2010. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudtál segíteni. Beszéltem anyuval, és úgy néz ki, hamarosan (nyáriszünetben) majd itt aludhat a barátom. :)

Mégegyszer köszönöm mindenkinek.

2010. jún. 9. 15:51
 26/30 anonim ***** válasza:
Attól hogy tisztelettudó még dugni azt tuti szeretne.
2010. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ez nem is kérdés... Tudom. :)
2010. jún. 12. 13:29
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak az anyukák jobban viszonyulnak a lányuk szexuális életéhez, ha egy tisztelettudó fiú kukija hatol belé, mintha egy tahóé. Ez teljesen érthető.
2010. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
utolsó: Remélem is. Bár még nemigen látszik anyun, hogy ez számít.
2010. jún. 13. 19:31
 30/30 A kérdező kommentje:
Anya visszavonta. Nem engedi, hogy nálunk aludjon a barátom. Ugyanott vagunk... :/
2010. jún. 14. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!