Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek, ha a lányotokról...

Mit tennétek, ha a lányotokról kiderülne, hogy pedofil hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
Hogy kislányokhoz vagy kisfiúkhoz vonzódik.
2010. jún. 21. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szakértőhöz vinném. Ha csak hajlam, de még tettegességig nem fajult a dolog, akkor még kezelhető és ennek jobb elébe menni.
2010. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi idős lányról van szó?

Biztos vagy benne,hogy szexuálisan vonzódik a gyerekekhez?

Egyébként ha biztos vagy benne akkor szerintem is keress fel egy szakembert.Ennek lelki okai szoktak lenni,valami nagyon nem oké a családban.

2010. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk 17 éves a lány és 10 év alattaikhoz vonzódik szexuálisan.

Mi az, hogy valami nem oké a családban? Mi lehet nem oké?

2010. jún. 21. 16:08
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát lehetséges, hogy molesztálták fiatalkorában vagy esetleg a szülei nem szeretik eléggé és pszichésen az egészet átfordítja abba, hogy beteges szinten szereti a nála kisebbeket. Akármi lehetséges.
2010. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj,de honnan tudod,hogy szexuálisan vonzodik a lányod.hiszen még ő is gyerek?Tiszta hülye szülök?megártott a TV? Ez nagyon csunya vád. Figyeld meg elöször a gyereket.Nekem kétfiam van,már nagyok,és bejönnek kisgyerekek is a kapun,kedvesek hozzá,de egyik sem vonzodik.Talán az iskolába megalázták,vagy történhetett olyan dolog ami miatt egyidöre elfordult a kortársaitol,de azért még nem pedofil.Tul fiatal ahoz,hogy ez kialakuljon Ez olyan mint divatbol a sajátnemhet vonzodni undorito,hülye szokásokat vesznek fel a fiatalok.Figyeljed,de ő ne tudjon róla,hogy figyeled.Aztán lépj csak mert megalázhatod egy életre és megdől a bizalom köztetek.Ha igaz lenne amit irsz beszéljétek meg szépen,hogy is van ez?
2010. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
17 évesen már csak hivatalosan gyerek... Én pszichológushoz vinném.
2010. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ha úgy érzed, ilyesmi történik, minél előbb szakember segítsége szükséges. Minden kórházban van kirendelt pszichológus, háziorvos ingyen utalhatja, de ha van rá valód, akkor magánrendelésre is lehet menni. Előre tisztázni kell sajnos a gyanúd a szakemberrel, utána vidd a lányod, és ő elbeszélget vele. Nem egyszeri alkalom, sokszor kell majd menni. A lányodnak mondd, hogy te is jársz, esetleg, hogy érezze, hogy ez nem rossz dolog, csak feszültséglevezetés a stresszes mindennapok miatt.. blabla, tudod, hogy ne gyanakodjon semmire sem! Tarts ki! Lehet, hogy semmi gond! L27
2010. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszönöm az eddigi válaszokat.

Nem az én lányomról van szó, de nagyon érdekel, hogy egy ilyen helyzetben mit lehet tenni.

2010. jún. 24. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
áh ,akkor meg rólad van szó XD
2010. jún. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

volt egy maerikai apuka, aki lelőtte a fiát (kb ilyen korú volt), szerintem ez az üdvözítő és egyetlen megoldás.

(persze a saját gyerekemmel kapcsolatban biztos másképp gondolnám, és anyai szívem próbálná mentegetni meg minden, de a józan eszem akkor is azt mondaná, ezt kell tenni az ilyenekkel)

2010. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!