Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek, ha a gyereketekr...

Mit tennétek, ha a gyereketekről kiderülne, hogy megölt valakit?

Figyelt kérdés
Sok olyan kérdés van, ami arról szól, hogyan reagálnátok arra, ha a gyermeketekről kiderülne, hogy meleg, stb. Na de ha gyilkolna (nem gondatlanságból), akkor hogyan tovább? Számíthatna rátok, támogatnátok az elkövetkezőkben?
2010. jún. 21. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem gondatlansagbol kovette volna el, hanem elore megfontoltan akkor nem.

Visleje a kovetkezmenyeit.

Es tutira nem fizetnek egy fillert se ugyvedre.

2010. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
nem támogatnám semmikép. lehet h a gyerekem de mi lenne ha pl engem ölne meg utána vagy valamelyik szerettünket.. :S
2010. jún. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Minden szülö védi és óvja a gyermekét, akármilyen is az, akármit is tett az. Valószínüleg én magam adnám fel, nehogy még egyszer megtegye. Bünösnek érezném magam, keresném, hogy hol rontottam el a nevelést, próbálnám átvenni róla a terheket, amennyire lehet.
2010. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én mellette állnék,hisz a gyerekem,én szültem DE a büntetését mindenképpen megkellenne kapnia,mind gyakorlatilag mind lelkileg...
2010. jún. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor is a gyerekem lenne. Valószínűleg enne a bűntudta, hogy az én hibám, mert lerontottam a nevelését, de azért támogatnám, hiszen az anyja vagyok. De semmiképpen nem segítenék megúszni a büntetést, sőt.
2010. jún. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy szülő mindig támogatja a gyerekét. Nem a bűnben és a büntetés elkerülésében, hanem abban, hogy helyrejöjjön az élete, amennyire lehet.
2010. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Amit irsz az borzasztó.Én is szülő vagyok,de nem támogatnám.Amit csinált vállalja érte a felelőséget.Ha takargatod kivéded máskor is megteszi.mert a kkor ugye ezt is lehet.Tőltse le a neki szánt büntetését,majd ott elgondolkodik mit tett.A börtönbe le is diplomáztak már pl, a viszkis.
2010. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ mi volt az oka a gyilkosságnak...


Ha pl. kirabolt valakit a pénzéért és agyonütötte akkor többé nem a fiam.


De ha pl. megerőszakolták a barátnőjét és bosszúból megölte az erőszaktevőt én magam segítenék neki....


Szóval helyzetfüggő.

2010. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, első ránézésre lehetne mentséget találni, ahogy az egyik hozzászóló mondta, de gondolj bele: Ha jogosnak érzed, akkor nem emberölés? Dehogynem! Ha megöli az erőszaktevőt, akkor ő mi? Ártatlan bárány? Ugyanmár! A gyilkosság az gyilkosság. Talán találhatunk magunkban enyhítő körülményeket, de a tény, az sajnos tény! Nem rejtegetném otthon, de ha az én gyerekem, és én neveltem, ő fel is adná magát, mert tudná, hogy ez nem elmismásolható dolog. A legnagyobb bűn, ami létezik! A gyerekem maradna, látogatnám és segíteném, ahogy tudom, de nem bújtatnám el, soha! L27
2010. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
attól függően ítélném meg a helyzetet, hogy milyen okból kifolyólag gyilkolt.
2010. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!