Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek mi a vélemény...

Kamaszok, nektek mi a véleményetek ezekről a kamaszokról?

Figyelt kérdés

Leírok pár embert, kíváncsi vagyok, mi a véleményetek róluk.


a) 15 éves lány. 5.-ben kicsapták egy erős gimnáziumból. 13 évesen vesztette el a szüzességét, azóta legalább 10 pasival volt már. Az apjával eléggé rossz a viszonyuk. A szülei elváltak. Szinte minden pillanatát megosztja az emberekkel a facebookon. Van piercingje, sok mindenkivel kavart már, cigizik és iszik.


b) 13 éves lány. Egy fél éve vesztette el a szüzességét. Erős iskolába jár. Nem tudom meghatározni a stílusát, szerintem valami rocker vagy punk lehet. A csávója kb 3 hónapja dobta és rá pár nappal összejött azzal a fiúval, akit állítólag akkor is szeretett amikor a volt barátjával volt együtt. A fiúja nem sokára 18. A csaj szexmániás. Alapból perverz volt, ismerem 3 éve, de most már nagyon durva. Cigizik, iszik néha és kipróbálta már a füvet is. Az anyjával jó a kapcsolata, állítólag nagyon sokat beszélgetnek de az apját nagyon utálja.


c) Ez a lány jó tanuló, 13 éves. Alig hallom beszélni. 4. osztály óta nem változott semmit se lelkileg se testileg. Anya-Apa kézenfogva viszi be a suliba és haza. Az osztály fele kb még nem is beszélt vele. A csaj minden alkalmat kihagy, hogy beilleszkedjen az osztályközösségbe. Például erdei iskola, sátorozás. Esti mesére alszik el, pont ezért nem jön ilyen dolgokra. Sulin kívül sehol sem látni. Nincs társasági élete, el van otthon. Barátai sincsenek, mert nem nyitott.


d) 14 éves lány, az osztályának a szervező, vezető embere. Szeret beszélgetni, nagyon sok mindenkivel megosztja a gondjait de ha más teszi ezt meg vele nem nagyon érdekli. Szerelemben bizonytalan. Van egy fiú, aki már 2 éve tetszik neki, de nem mer lépni. Nem jár bulizni. A barátaival, barátnőivel szokott lenni. Divatkatalógusokból öltözködik. Nagyon utál egy lányt, aki bejött a fiúnak aki neki tetszik. Megvet minden káros szenvedélyt.


Bocsi, hogy hosszú lett, de nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre :)


2013. júl. 7. 17:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

a) anyja nem jól nevelte meg,eléggé szánalmas amit művel

b)szintén nem nevelték meg,még szánalmasabb

c)nagyon gyerek, a szülei is ovisként kezelik

d)elég közönséges és idegesítő lehet

2013. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A-B-t egy kalap alá fogom venni. Ismerek egy ilyen lányt, nem tisztem ítélkezni, de gusztustalan, amit művel. Sajnos.

C, Alsóban mesélte el mindezeket a dolgokat magáról, te zseni, valószínűleg már nincs minden így. Komolyan, a fejemet fogom rajtad.

D, Most megkockáztatom, hogy a D te vagy. Ez az egyetlen személyleírás, ami nem sugall semmit, nem véletlen, hogy mindenkinek D a szimpatikus.

2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is a D a kérdező :DDD

Mondjuk ettől függetlenül nekem még mindig nem szimpatikus.

2013. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a D :) Azért, mert arról írtam pozitív jellemzést még nem kell azt hinni, hogy ő vagyok.
2013. júl. 16. 19:54
 25/26 anonim ***** válasza:

Véleményem, hogy túl sokat törődsz mások életével. Inkább a tiédre koncentrálj. Képzeld el, mit gondolhatnak rólad mások, ha te így állsz hozzájuk.

Nem tudhatod, miért viselkednek így, mi húzódik a háttérben, miért iszik/cigizik az adott illető. Semmit nem tudsz róluk, csak az alapján ítéled meg őket, amit látsz belőlük. Törődj inkább magaddal, mint hogy másokat vesézz ki!

2013. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

a) Nem csak elitelem, nem is szimpatikus.

b) Ugyanaz.

c) Nem kedvelnem, de nem sok vizet zavarna, ugyhogy szerintem bekenhagynank egymast.

d) Van egy ilyen lany az osztalyunkban, es nagyon idegesit. Mindenhol ott van, o akar mindig a kozeppontban lenni, a tanarok is imadjak, viszont o fiuk teren nagyon bator, regebben havonta 'cserelgette' a pasijait. Igazabol joban vagyok vele, de nem birom.

Ezek kozul egyik sem tul szimpatikus. :)

14/L

2013. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!